استاندار: همه روستاهای تهران تا سال آینده از گاز بهره‌مند می‌شوند

تهران_ ایرنا_ استاندار تهران با اشاره به عملیاتی شدن گاز رسانی در روستاهای این استان اعلام کرد: تا سال آینده همه روستاهای استان از گاز بهره مند می شوند.

به گزارش ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی روز پنجشنبه در مراسم گازرسانی به چهار روستای بخش کن در امامزاده داود (ع) گفت: در طول انقلاب اسلامی خدمات ارزشمندی توسط نظام اسلامی به شهروندان ارائه شده به شکلی که امید به زندگی که تا پیش از انقلاب ۵۴ سال بود امروز به برکت خدمات ارزشمند نظام جمهوری اسلامی ایران به ۷۸ سال رسیده است.

استاندار تهران با بیان اینکه با تلاش کادر درمانی کشور میزان مرگ و میر یک ماه است که به زیر ۱۰۰ نفر رسیده افزود: در طرح شهید سلیمانی که این طرح با نام این شهید شکل ویژه ای به خود گرفته در حقیقت هدف گذاری مناسب در این طرح از جمله رهگیری، شناسایی و قرنطینه بیماران و در مرحله بعد حمایت از افراد نیازمند کار بزرگی بود که در این مدت انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: با اجرای دقیق این طرح مرحله محور از مرگ ۳۰ هزار نفر از هموطنان در سراسر کشور جلوگیری شد.

استاندار تهران ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: امروز در بخش کن چهار روستای امامزاده داوود (ع)، کیگا، رندان و طالون از نعمت گاز بهره مند شدند، پروژه ای که با توجه به ارتقاع ۲۵۰۰ متری منطقه و سرمای هوا با سختی های بسیاری مواجه بود اما به همت شرکت گاز استان و فرمانداری تهران این مهم محقق شد و یک هزار و ۳۰۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند.

وی خاطرنشان کرد: به لحاظ فنی این پروژه با احداث خط لوله ۱۵ کیلومتری در ارتفاع ۲۵۰۰ متری با پیچیدگی های بسیار با عزم شرکت گاز و فرمانداری اجرایی شد.

به گفته محسنی بندپی، تمامی روستاهای بخش کن از نعمت گاز برخوردار شدند و به نوعی می توان گفت که گاز به تمامی روستاهای صعب العبور بخش کن رسیده است.

وی تاکید کرد: این تلاش ها به برکت خون شهدا در نظام مقدس جمهوری اسلامی شکل گرفته و تلاش می شود تا سال آینده تمامی روستاهای استان تهران از نعمت گاز بهره مند شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =