۶ طرح کسب و کارهای کوچک در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح می شود 

یاسوج- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: دهه فجر امسال ۶ طرح کسب و کارهای کوچک در این استان به بهره برداری می رسد. 

ارسلان حسن پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح ها با حمایت صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد اجرا شده اند. 

وی افزود: میزان سرمایه گذاری این طرح ها ۴۱ میلیارد ریال بوده و پس از افتتاح نیز زمینه اشتغال ۳۰ نفر را در کهگیلویه و بویراحمد فراهم می کنند. 

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این طرح ها شامل تولید ماشین های صنعتی، خط تولید دستمال کاغذی، بسته بندی میوه های خشک، پرورش شترمرغ، اقامتگاه بوم گردی و تولید زغال مصنوعی است. 

حسن پور عنوان کرد: ابتدای امسال تاکنون ۳۳۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی از سوی صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد به متقاضیان در این استان پرداخت شده است. 

وی ابراز داشت: ۸۰ درصد از این میزان تسهیلات در زمینه سرمایه گذاری برای تحقق اشتغال پایدار در کهگیلویه و بویراحمد بوده است. 

حسن پور گفت: این میزان تسهیلات در زمینه های بوم گردی، خط تولید مواد شوینده، تولید و فرآوری محصولات کشاورزی، صنایع دستی و صنایع کوچک در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شده است. 

وی اظهار داشت: هر فقره تسهیلات اشتغال پرداختی از سوی صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد به متقاضیان در این استان بین ۱۰۰ میلیون تا ۴۰ میلیارد ریال است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =