برنامه‌های دهه فجر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود

قصرشیرین- ایرنا- رییس اداره آموزش و پرورش سرپل‌ذهاب گفت: برنامه‌های دهه مبارک فجر امسال به صورت حضوری در مدارس با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و به صورت مجازی در سامانه شاد در این شهرستان برگزار می‌شود.

علی رضاپور روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: انتقال آگاهی از دستاوردهای انقلاب به نسل های امروزی یک رسالت و ضرورت است از این رو باید تلاش کنیم به بهترین شکل آن را به نسل بعدی منتقل کنیم.

وی اظهار داشت: این نوجوانان و جوانان هستند که در سال های آینده مدیران این جامعه و مملکت می شوند از این رو باید در زمینه بصیرت افزایی، آگاهی و دانش، روشنگری شود و گام به گام با برنامه ریزی جلو رفت.

رییس اداره آموزش و پرورش سرپل ذهاب گفت: آذین بندی مدارس، برگزاری جشن انقلاب همزمان سراسر کشور در فضای مجازی شاد و در سطح مدارس شهرستان، دیدار با خانواده های شهدا از مهم ترین برنامه های دهه مبارک فجر در در این شهرستان است.

رضا پور ادامه داد: برگزاری مسابقه های شعر، کتابخوانی و ورزشی با اهدای جوایز، برپایی نمایشگاه فرهنگی، افتتاح مدرسه فاطمه الزهرا (س)، بهره برداری از سرسرای ورزشی دیگر برنامه های مهم این شهرستان در دهه فجر امسال است که به دلیل شیوع بیماری کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

سرپل ذهاب در مقاطع مختلف تحصیلی ۱۵ هزار دانش آموز دارد که در ۷۰۹ کلاس درس و در قالب ۱۹۳ آموزشگاه شهری و روستایی مشغول تحصیل هستند.

سرخط اخبار استان‌ها