۱۰ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۳۹
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84202210
۰ نفر

برچسب‌ها

بیش از ۲ کیلوگرم هروئین در ابهر کشف و ضبط شد

زنجان - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: مقدار ۲ کیلو و ۹۱۰ گرم مواد مخدر از نوع "هروئین" از قاچاقچیان در شهرستان ابهر از توابع این استان کشف و ضبط شد.

سرهنگ سعید بابایی، روز جمعه در گفت  گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی کسب خبری مبنی بر حمل و انتقال مواد مخدر از سوی فردی سودجو از استان‌های مرکزی به شهرستان ابهر، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی اظهار داشت: کشف و دستگیری متهمان از سوی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان طی یک عملیات پلیسی مشترک با فرماندهی انتظامی شهرستان ابهر، صورت گرفت که در این رابطه نیز  چهار نفر به عنوان متهم ددستگیر شدند.

بابایی، تصریح کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر زنجان با انجام کار اطلاعاتی و با هماهنگی مقام قضایی و در یک اقدام هماهنگ و طی یک عملیات ضربتی، موفق به دستگیری متهمان در حین تحویل این میزان مواد مخدر شدند.

وی با بیان اینکه هر چهار متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی و اعمال قانون تحویل مرجع قضایی شدند افزود: مبارزه جدی با این پدیده شوم و بلای خانمانسوز از سوی پلیس دنبال می شود و شهروندان عزیز در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و برخورد با فروشندگان مواد افیونی، مرتب را هرچه سریعتر با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

**** 

کلاهبرداری اینستاگرامی از طریق دسترسی غیر مجاز به حساب کاربری 

رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان زنجان از دستگیری عامل دسترسی غیر مجاز به حساب کاربری اینستاگرام یک شهروند زنجانی، خبر داد و گفت: این شهروند زنجانی با مراجعه به پلیس فتا زنجان، مدعی شد شخصی به هویت نامعلوم پس از دسترسی غیرمجاز به حساب  کاربری وی، اقدام به کلاهبرداری و درخواست‌های غیرمعقول از مخاطبانش نموده است که موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ‌ محمدعلی آدینه‌لو، افزود: با بررسی‌های فنی و پلیسی، متهم به هویت‌ معلوم در استان‌ زنجان مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مراجع قضائی، نامبرده دستگیر و به منظور اعمال قانون تحویل مقام قضایی این استان شد.

وی با اشاره به اینکه انتخاب رمز عبور قوی و احراز هویت ۲ مرحله‌ای از راهکارهای اساسی برای افزایش امنیت و مراقبت از حساب ‌های کاربری است، اظهار داشت: دسترسی غیر مجاز به حساب کاربری افراد بر اساس قانون جرم بوده و پلیس با متخلفان برخورد قانونی خواهد کرد.

آدینه لو،  از شهروندان خواست در صورت مواجهه با هرگونه مورد مجرمانه، بلافاصله موضوع را از طریق ۱۱۰ با سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir در میان بگذارند تا اقدام قانونی لازم به منظور پیگرد و دستگیری مجرمین به عمل آید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها