انقلاب اسلامی برای حاکم کردن ارزش‌ها و اخلاق به وقوع پیوست

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: انقلاب اسلامی برای حاکم کردن ارزش‌ها و اخلاق به وقوع پیوست که در رژیم منحوس پهلوی فردی و شخصی شده و از جنبه اجتماعی فاصله گرفته بود.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان قزوین با اشاره به فرارسیدن ایام الله دهه فجر، افزود: به برکت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ارزش‌ها و اخلاق اسلامی احیا شد و فرهنگ منحط غربی از سطح جامعه رخت بربست.

وی ادامه داد: در دوران رژیم پهلوی، انتخابات تشریفاتی و نتایج آن از قبل مشخص بود و مردم هیچ نقشی در تعیین سرنوشت خود نداشتند درحالیکه پیروزی انقلاب اسلامی استقلال و آزادی را برای کشور به ارمغان آورد.

جمالی پور گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی کارهای بزرگی در کشور رقم خورده است و در یک مقایسه ساده می‌توان این مهم را درک کرد.

استاندار قزوین ادامه داد: زمانی راه‌ها و آزادراه‌های کشور توسط مهندسان خارجی ساخته می‌شد درحالیکه امروز با اتکا به مهندسان داخلی، ابر سد و پل معلق در کشور ساخته می‌شود و کارهای بزرگی در حوزه‌های عمرانی در کشور صورت می‌گیرد.

وی گفت: هم اینک در حوزه عمرانی به هیچ متخصص خارجی نیاز نداریم و حتی فناوری صادر می‌کنیم که به برکت جوانان عزیزی به دست آمده است که بعد از جنگ در دانشگاه‌ها پرورش یافته‌اند.

جمالی پور با بیان اینکه جنبه مهم اقتصاد در سایه تعاملات شکل می‌گیرد، افزود: امروزه در حوزه برق، شرکت توانیر در جاهای مختلف پروژه‌های بزرگ اجرا می‌کند و دانشمندان جوان ما در کشورهای مختلف برای اجرای طرح‌های مختلف وارد عمل می‌شوند.

وی گفت: ما قبلاً باید یک لوله را وارد می‌کردیم ولی امروز انواع لوله‌های تا 2 متر را در کشور تولید می‌کنیم که نشان از اعتماد به مردم و جوانان و تکیه بر ظرفیت‌های داخلی است.

استاندار قزوین افزود: هرکجا به هم اعتماد کرده‌ایم موفق بوده‌ایم آنچنان که در دوران جنگ دارا و ندار پشت هم ایستادند و عزت و پیروزی برای کشور رقم خورد.

جمالی پور ادامه داد: در هر صحنه‌ای انسجام شکل بگیرد و همه پشت هم قرار داشته باشند افتخار خلق می‌شود.

وی گفت: در حوزه فناوری هم هرکجا پشت سر هم بوده‌ایم در نهایت موفق عمل کرده‌ایم و این شعار توسعه است.

جمالی پور با بیان اینکه متاسفانه ما امروز در حوزه اخلاق عقب رفته‌ایم، افزود: در گذشته اگر قرار بود سمت و مقام بگیریم ما را مکلف می‌کردند ولی امروز با تهمت و افترا برای کسب آن تلاش می‌کنیم که اینها خطرات جمهوری اسلامی و انقلاب است و مقام معظم رهبری از آن به عنوان جنگ نرم یاد می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها