ورزشکار اشنویه‌ای مدال طلای لیگ برتر پاراتنیس کشوری را کسب کرد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان اشنویه گفت: "حسن جانفشان" جانباز ورزشکار شایسته این شهرستان مدال طلای رقابت‌های تنیس روی میز معلولان و جانبازان بزرگسالان باشگاه‌های کشور را کسب کرد.

رحیم تیموری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقات پاراتنیس روی میز بزرگسالان باشگاه‌های کشور در بخش مردان به مناسبت دهه فجر در مجموعه ورزشی "هرندی" تهران برگزار شد.

وی افزود: در تیم‌های نشسته، تجهیزات ادارای ظهیری آذربایجان‌غربی، ایرتیک خوزستان، هیات تهران، هیات همدان، لیمون لرستان، بهزیستی سیستان وبلوچستان با هم به رقابت پرداختند.

رییس اداره ورزش و جوانان اشنویه گفت: این مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار شد و حسن جانفشان در این مسابقات با حضور در تیم ایرتیک خوزستان، مدال طلا را کسب کرد.

تیموری ادامه داد: در این رقابت ها تیم ایرتیک خوزستان مقام اول، فراسنج تهران دوم و لیمون لرستان مقام سوم را کسب کردند.

حسن جانفشان جانباز جنگ تحمیلی اهل اشنویه از سال ۱۳۸۵ است که پیشتر عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران بوده و ۱۸ مدال آسیایی، جهانی و بین المللی برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است.

وی با بیش از ۱۳ سال سابقه عضویت در تیم ملی، عنوان‌ها و افتخارات متعددی را برای آذربایجان غربی و ایران اسلامی به دست آورده است.

اشنویه در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =