جهاد اسلامی: با هرگونه تجاوز صهیونیست‌ها مقابله به مثل می‌کنیم

تهران- ایرنا- یک رهبر جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به تهدیدات رییس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی گفت که با تروریسم اشغالگران صهیونیست مقابله کرده و با هرگونه تجاوز آنان مقابله به مثل خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری "فلسطین الیوم"، داوود شهاب در این باره گفت:  مردم فلسطین همچنان به گزینه دفاع از خود و مقاومت در برابر تجاوزات رژیم اسرائیل و مقابله با تروریسم صهیونیست‌ها و مقابله به مثل با هرگونه تجاوز تل‌آویو در آینده متعهد هستند.

وی افزود: این نخستین بار نیست که در آن رهبران اسرائیل به جنایت‌های خود علیه فلسطین تهدید می‌کنند، چرا که آنان این روش تروریستی را درپیش می‌گیرند و آنها تنها به تهدید اکتفا نمی‌کنند، بلکه مرتکب دهشناک‌ترین جرایم می‌شوند.

شهاب افزود: این اظهارات کوخافی درواقع در سایه فقدان هرگونه مجازات سران صهیونیستی از سوی مجامع بین‌المللی صورت می‌گیرد، به طوری که معیار پیروزی ارتش صهیونیستی در واقع شمار کشته و میزان ویرانی است که این ارتش برجای می‌گذارد.

پیش از این نیز "حازم قاسم" سخنگوی جنبش حماس به تهدیدات کوخافی واکنش نشان داده و اعلام کرده بود: این تهدیدات درباره ارتکاب جنایت در حق مردم فلسطین یا مردم لبنان چیز جدیدی نیست؛ چرا که ارتش این رژیم بارها در حق ملت‌های عرب منطقه در هر جنگ و رویایی جنایت‌ها و کشتارها مرتکب شده است ولی این بار ناتوان از آن است که بتواند در برابر مقاومت قهرمان موفق شود و در هر رویارویی آتی این ناتوانی نیز دشمن صهیونیست را همراهی خواهد کرد.

این سخنان در پاسخ به تهدیدات "اویو کوخافی" رییس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی بیان می‌شود که گفته بود در هر تنش با گروه‌های مقاومت، اسرائیل مناطق مسکونی را هدف قرار خواهد داد.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =