استاندار اردبیل: دستاوردهای انقلاب اسلامی هنرمندانه اطلاع‌رسانی شود

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل با اشاره به خدمات بزرگ نظام به مردم گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید بصورت هنرمندانه اطلاع‌رسانی و برای مردم بویژه نسل جوان بازگو شود و ایام‌الله دهه فجر فرصت خوبی در این زمینه است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، اکبر بهنامجو در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان استان اردبیل اظهارکرد: دهه فجر امسال باید رنگ و بوی دیگری داشته باشد و فعالیت رسانه‌های جمعی هم به سمت و سوی انقلاب و تولید و ارائه مطالب و عملکردها معطوف شود.

وی با بیان اینکه در ایام دهه فجر در هر شهرستان بصورت نمادین یک پروژه شاخص افتتاح می‌شود، افزود: زنگ انقلاب در ۱۲ بهمن بصورت نمادین زده نواخته می‌شود و باید از ظرفیت شبکه شاد و شبکه‌های اجتماعی دستگاه های اجرایی در این ایام استفاده شود.

بهنامجو بیان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و تصمیم ستاد ملی کرونا بصورت خودرویی و موتور سیکلت برگزار می‌شود، برای برگزاری راه پیمایی فراخوان عمومی زده نمی‌شود، اما باید چهره شهر با تبلیغات محیطی هنرمندانه سیمای مناسب و با تزیین نصب بنر و پرچم جلوه انقلابی داشته باشد.

وی راهپیمایی امسال را بیشتر با محوریت توسعه سلامت برشمرد و گفت: در شرایط کرونایی باید نهایت تلاش خود را برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی بکار گیریم و برنامه‌ها بصورت مجازی از صدا وسیما و شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گیرد.

او اظهارکرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای نخستین بار راهپیمایی ۲۲ بهمن را بصورت مجازی تجربه می‌کنیم و باید برنامه‌ها مردمی و  با محوریت سلامت برگزار شود.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار اردبیل نیز در این جلسه گفت: در سال ۹۹ با ۲ مشکل اساسی و چالش ویروس کرونا و تحریم ظالمانه آمریکا مواجه بودیم، خیلی‌ها امیدوار بودند که انقلاب اسلامی به سن ۴۰ سالگی نمی‌رسد در حالی که سالروز چهل و دومین پیروزی انقلاب را جشن خواهیم گرفت.

بهروز ندایی با تاکید بر اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را که منویات مقام معظم رهبری است، باید جدی بگیریم، افزود: در بیانه گام دوم انقلاب نکات جالب و قابل فهم برای عموم مردم تدوین شده و برنامه آینده ایران و نقشه راه نظام را ترسیم کرده است.

وی با تاکید بر اینکه ۲۲بهمن امسال به شکل متفاوت و با مشارکت پرشور تمام دستگاه‌ها برگزار می‌شود، افزود: باید در رسانه‌ها به اهمیت این موضوع طوری پرداخته شود تا جایگاه نظام و انقلاب به کل دنیا بار دیگر مخابره شود.

او  ادامه داد: در آینده ما شاهد انتخابات رییس‌جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا خواهیم بود و حضور و مشارکت حداکثری در این دوره از انتخابات برای تقویت انقلاب اسلامی بسیار مهم است.

معاون سیاسی، امنیتی  استاندار اردبیل اضافه کرد: صدا و سیما و شبکه‌های اجتماعی وظیفه سنگین در اطلاع‌رسانی و تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی برعهده دارند باید با تولید محتوا تقویت شوند.

وی از سخنرانی رییس‌جمهوری بصورت مستقیم از صدا و سیما در روز ۲۲ بهمن خبر داد و گفت: برای استان نیز طی برنامه‌ریزی آتی سخنران اصلی مشخص و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در این جلسه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، فرماندار اردبیل و جمعی از اعضا پیشنهاد و دیدگاه‌های خود را جهت هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن برنامه‌ها مطرح کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها