۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۳۹
کد خبرنگار: 1829
کد خبر: 84201731
۰ نفر

برچسب‌ها

مشکلات ۲۳۵ واحد تولیدی کرمان رفع شد

کرمان - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به بررسی و رفع مشکلات ۲۳۵ واحد تولیدی در نشست های اقتصاد مقاومتی دادگستری این استان، گفت: برمبنای حمایت های انجام شده از حوزه تولید و اشتغال،  مدیران، تولید دستگاه قضایی را پناهگاه و پشتیبان خود برای حل مشکلات موجود می دانند.

به گزارش ایرنا، یدالله موحد روز چهارشنبه در حاشیه نشست رفع موانع تولید کرمان در سیرجان افزود: دستگاه قضایی این استان بر مبنای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی و ریاست قوه قضاییه در راستای حمایت از مدیران واحدهای تولیدی و حل مشکلات بنگاه‌های اقتصادی اقدام می‌کند.
وی اظهار داشت: دستگاه قضایی در مسیر حمایت از تولید از هیچ تلاشی دریغ نمی نماید و سعی می کند که در چارچوب قانون مشکلات آنها را حل کند.
نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان خاطرنشان کرد: در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دادگستری این استان فعالیت های مختلفی را انجام داده و در این راستا طی روز جاری بازدید از مجتمع صنعتی و معدنی گل‌گهر سیرجان انجام و جلساتی با مدیران مربوطه و نیز جلساتی با فعالان اقتصادی این شهرستان برگزار و مسائل و مشکلات چند واحد تولیدی به صورت حضوری و یک واحد تولیدی در ارتباط ویدئو کنفرانسی با تهران بررسی شد.
موحد یادآور شد: در دومین روز از سفر به شهرستان سیرجان نیز دیدار چهره به چهره با مردم و حل مشکلات آنها و نیز بازدید از شعب و محاکم این شهرستان سیرجان انجام خواهد شد.
 به گفته وی در جریان این سفر مشکلات یکی از مراجعه کنندگان متقاضی دیدار با مسئولان قضایی استان که در تهران حضور دارد نیز به صورت ویدئو کنفرانس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha