۸ بهمن ۱۳۹۹، ۲۱:۵۱
کد خبرنگار: 2201
کد خبر: 84201730
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

تعداد جان باختگان حادثه کانکس دزفول به ۲ نفر رسید

دزفول- ایرنا- بخشدار سردشت دزفول گفت: یکی دیگر از حادثه دیدگان آتش سوزی مدرسه کانکسی سردشت دزفول بر اثر جراحات وارده جان باخت.

علی عبدالهی شاه آبادی چهارشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: امین الیاسی ۱۵ ساله یکی دیگر از اهالی منطقه کنگرستان است که در حادثه آتش سوزی مدرسه کانکسی سردشت دزفول دچار سوختگی شده بود.

وی با بیان اینکه این فرد بر اثر جراحات وارده در بیمارستان طالقانی اهواز جان باخت، ادامه داد: یکی از معلمان حادثه دیده در این آتش سوزی نیز با حدود ۸۰ درصد سوختگی به درخواست خانواده به اصفهان منتقل شده بود و اکنون وضعیت بهتری دارد.

بخشدار سردشت دزفول گفت: حال معلمانی که در این حادثه دچار آتش سوزی شده اند بهتر از دیگر افراد است.

شامگاه ۳۰ دی ماه امسال بر اثر آتش گرفتن یک مدرسه کانکسی در منطقه سردشت دزفول سه معلم ساکن در این کانکس و سه نفر از اهالی منطقه دچار سوختگی شدید شدند.

وزیر آموزش و پرورش دستور رسیدگی فوری به معلم های حادثه دیده را صادر کرد.

پیش از این علت وقوع این آتش سوزی برخورد صاعقه با کلاس کانکسی عنوان شده بود که مدیریت بحران خوزستان ۲ روز گذشته برخورد صاعقه به کانکس را رد کرد و علت انفجار را از داخل کانکس عنوان نمود.

با این وجود کارشناسی علت حادثه در حال انجام است و طبق اعلام مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان کلاس ساختمانی در این منطقه به جای مدرسه کانکسی که دچار حادثه شده است احداث خواهد شد.

نیما همتی چالگرد ۱۵ ساله یکی از اهالی کنگرستان از توابع سردشت دزفول نیز با سوختگی ۵۰ درصد روز گذشته در بیمارستان طالقانی اهواز جان باخت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha