تسلیت مسئولان فرهنگی، هنری و رسانه به حسین انتظامی

تهرن- ایرنا- درپی درگذشت پدر حسین انتظامی، شماری از مسئولان فرهنگی و هنری و حوزه رسانه با ارسال و انتشار پیامهای جداگانه این مصیبت را به وی تسلیت گفتند.

به گزارش عصر چهارشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا ، در پی درگذشت زنده یاد «حاج محمد انتظامی» شماری از مسئولان فرهنگی،‌ هنری، رسانه ای، کشوری، شخصیت ها و ... این ضایعه را به حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تسلیت گفتند.

پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به حسین انتظامی

سید عباس صالحی در پیامی درگذشت پدر حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی را تسلیت گفت.

 در متن پیام تسلیت سید عباس صالحی آمده است: «خبر درگذشت انسان وارسته و خادم آستان حضرت علی بن موسی الرضا علیه آلاف‌التحیه و الثنا، پدر بزرگوارتان مرحوم مغفور حاج محمد انتظامی بعد از تحمل مدت طولانی بیماری موجب تاسف و تاثر گردید.

این مصیبت جبران‌ناپذیر را به جناب‌عالی و خانواده محترم بویژه اخوان گرامی صمیمانه تسلیت می‌گویم.

از خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده رحمت واسعه و علو درجات وبرای بازماندگان معزز، صبر و اجر مسالت می‌نمایم.»

تسلیت عضو هیات نظارت بر مطبوعات به انتظامی

نماینده مدیران مسئول رسانه ها در هیات نظارت بر مطبوعات  با صدور پیامی، در گذشت پدر حسین انتظامی، رییس سازمان سینمایی و نماینده پیشین مدیران مسئول رسانه ها در هیات نظارت را تسلیت گفت. متن این پیام به این شرح است:

در پیام پدرام پاک آیین آمده است: اندوه جانفرسای درگذشت پدر بزرگوار جنابعالی بر دوستدارانتان سایه افکند و فقدان آن ذات گرامی، دلهای بسیاری را عرصه  درد و داغ کرد.

این جانب خود را  در غم  بزرگتان  شریک  دانسته و از خداوند متعال می خواهم  آن پیر به حق پیوسته را  که از خادمان ساحت قدس رضوی بودند،  در بهشت حضور خویش مأوا دهد و به جنابعالی که نامتان همواره  یادآور  خدمت به اهل رسانه و فرهنگ است و خانواده محترم  صبر و اجر کرامت فرماید.

واعظی درگذشت پدر حسین انتظامی را تسلیت گفت

رییس دفتر رییس جمهوری در پیامی درگذشت پدر حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی کشور را تسلیت گفت.

در پیام تسلیت محمود واعظی خطاب به حسین انتظامی آمده است: ضایعه درگذشت پدر بزرگوارتان مرحوم حاج محمد انتظامی را به جنابعالی و سایر بستگان معزز تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند بزرگ برای آن فقید سعید، رحمت و مغفرت، برای عموم بازماندگان صبر و اجر و برای شما سلامتی و مزید توفیق خدمت مسالت دارم.

تسلیت معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به حسین انتظامی

محمد خدادی معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت پدر حسین انتظامی را تسلیت گفت.

در پیام تسلیت محمد خُدادی خطاب به رئیس سازمان امور سینمایی آمده است: خبر درگذشت پدر گرامی‌تان، خادم‌الرضا(ع)، مرحوم حاج محمد انتظامی که عمری را در آستان مقدس حضرت ثامن‌الحجج علیه السلام و خدمت به زائران و مجاوران آن حضرت گذرانده بود، موجب تاسف و تاثر بسیار شد.
اینجانب درگذشت آن فقیدِ سعید را به جنابعالی، خانواده و وابستگان معزز تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند رحمان برای آن انسانِ وارسته، رحمت واسعه و برای جنابعالی و بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

حسین انتظامی معاون اسبق مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس فعلی سازمان سینمایی در سوگ از دست دادن پدرش نشست.

به گزارش ایرنا، پیکر این خادم آستان قدس رضوی فردا پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ در صحن آزادی مشهد تشییع می شود.

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) این ضایعه را به حسین انتظامی و خانواده ایشان تسلیت گفته و برای وی و خانواده گرامی‌شان صبر مسئلت کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

سرخط اخبار فرهنگ