نماینده ولی فقیه: وحدت و همدلی در لرستان وجود دارد

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: وحدت و همدلی بین مردم و مسوولان این استان وجود دارد که با ادامه این روند شاهد توسعه منطقه خواهیم بود.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز چهارشنبه در نشست کارگروه اشتغال استان با بیان اینکه مردم و مسوولان لرستان تابع فرامین رهبری هستند اظهار داشت: معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز باید با جدیت ۲۹ مصوبه ای که در سفر معاونین این وزارتخانه تصویب شد با جدیت دنبال کند.

وی بیان کرد: در این سفر ۴۱۰ میلیارد تومان به اعتبارات عمرانی استان اضافه شده است که از سوی ۲ بانک توسعه تعاون و رفاه تامین می شود و باید علاوه بر این، اعتبارات ضروری از سایر محل ها برای لرستان تخصیص داده شود.

امام جمعه خرم‌آباد با تاکید بر ضرورت تداوم وفاق و همدلی دراستان ادامه داد: اجرایی شدن این ۲۹ مصوبه نیازمند کار جهادی و اقدامات ضروری توسط همه دستگاه ها است.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: با اتحاد، حتی منفورترین رییس‌جمهور تاریخ آمریکا به زباله دان تاریخ پیوست و آنچه می‌ماند رشادت و همدلی در کشور است.

پاییز امسال تیمی متشکل از معاونان محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بررسی طرح های نیمه تمام و ارائه راهکارهای لازم در راستای کاهش نرخ بیکاری، به لرستان سفر کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =