۱۸۵ پرونده برای مسکن ملی در تفت تشکیل شد

یزد-ایرنا- رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تفت گفت: ۵۲۴ نفر برای طرح اقدام ملی مسکن در شهر تفت ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۸۵ نفر با مراجعه به بنیاد مسکن شهرستان تشکیل پرونده داده‌اند.

عباسعلی فرح بخش چهارشنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: سهمیه ابتدایی شهر تفت برای طرح مسکن ملی ۸۰ واحد بود که با افزایش متقاضی مواجه شد که تاکنون ۱۵۹ نفر واریز وجه داشته اند و برای بقیه افراد پس از تأمین زمین پیامک واریز وجه ارسال می شود.

وی ادامه داد: زمین تحویلی به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهر تفت برای ۸۰ واحد کفایت می کند و با توجه به افزایش تعداد واحدها نیازمند تخصیص زمین برای مابقی واحدها هستیم.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تفت افزود: متقاضیان جدید طرح اقدام ملی مسکن خواستار احداث واحدهای مسکونی خود در کنار ۸۰ واحد ابتدایی هستند که نیازمند همکاری مسئولان استان است که در حال پیگیری جهت حل این موضوع هستیم.

وی با بیان اینکه تخصیص زمین باید از سوی اداره راه و شهرسازی انجام شود، تصریح کرد: به محض ابلاغ مجوز زمین به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت گرفتن پروانه از شهرداری اقدام می شود.

فرح بخش اضافه کرد: هم اکنون پیمان کار بنیاد مسکن در حال تجهیز کارگاه است تا به محض حل شدن مشکل زمین احداث مسکن ملی شهر تفت شروع به ساخت کند.

وی تأکید کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نقشی در ویلایی یا آپارتمانی بودن ساخت مسکن ندارد و هر گونه زمین تخصیص یابد بنیاد مسکن نسبت به ساخت آن اقدام می کند.

مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری تفت در ۲۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =