تیم "کاویان" نقده مقابل "کانیاو" اشنویه به تساوی رسید

مهاباد- ایرنا- تیم فوتبال کاویان نقده در هفته چهارم مرحله نخست رقابت‌های فوتبال لیگ دسته سه باشگاه‌های کشور مقابل تیم کانیاو اشنویه به تساوی رسید.

به گزارش ایرنا، این دیدار بعدازظهر امروز چهارشنبه در زمین چمن مجموعه ورزشی آزادی مهاباد برگزار شد که در پایان ۲ تیم کاویان نقده و کانیاو اشنویه پس از ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت دادند.

با احتساب این بازی تیم‌های کانیاو اشنویه و کاویان نقده به ترتیب با پنج و چهار امتیاز در رده‌های ۶ و ۱۰ گروه سوم رقابت‌های لیگ دسته سه کشور قرار گرفتند.

پس از بارش سنگین برف در منطقه و با توجه به طبیعی بودن چمن ورزشگاه شهر نقده، ورزشگاه مهاباد به عنوان میزبان دیدار تیم کاویان نقده در این مسابقه معرفی شده بود.

تیم سولدور نقده دیگر نماینده شهرستان نقده هم در رقابت‌های فوتبال لیگ دسته سه باشگاه‌های کشور با کسب ۲ امتیاز از چهار دیدار در رده ۱۳ گروه دوم این مسابقات قرار دارد.

لیگ دسته سه فوتبال ایران چهارمین لیگ معتبر در فوتبال ایران است که مسابقات آن در ۲ مرحله برگزار می‌شود. 

در مرحله نخست مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور ۶۵ تیم در پنج گروه ۱۳ تیمی حضور دارند و از هر گروه دو تیم به مرحله دوم صعود کرده و تیم‌های سوم تا ششم در لیگ دسته سوم باقی مانده و مابقی تیم‌ها به لیگ‌های استانی سقوط می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =