دستگیری سارق اسفراینی با ۲ میلیارد ریال سرقت و دیگر اخبار کوتاه استان

بجنورد- ایرنا- فرمانده انتظامی اسفراین از دستگیری یک سارق سابقه دار و همدست وی با ۱۷ فقره سرقت منزل و طلاجات به ارزش ۲ میلیارد ریال در این شهرستان خراسان شمالی خبر داد.  

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مجید یگانه‌پور روز چهارشنبه اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در اسفراین و با توجه به شناسایی سارق و متواری بودن وی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی سارق شدند، افزود: ماموران پلیس آگاهی با همکاری پاسگاه انتظامی اسدلی در محور اسفراین به بجنورد متهم را به همراه دختر خاله اش که در سرقت ها مشارکت داشته، در حال خروج از حوزه استحفاظی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

دستگیری کلاهبرداران طلای تقلبی

فرمانده انتظامی اسفراین گفت: کلاهبرداران طلای تقلبی با ۱۸۰میلیون ریال کلاهبرداری در این شهرستان دستگیر شدند.

 ماموران با انجام اقدامات فنی ۲ کلاهبردار که با سوء استفاده از گرانی طلا نسبت به خرید و فروش طلای تقلبی در سطح شهرستان فعالیت می کردند، شناسایی کردند.
وی با بیان اینکه در عملیاتی غافلگیرانه هر ۲ متهم دستگیر، و به مقر انتظامی منتقل شدند افزود: در بازجویی های به عمل آمده، به جرم خود اعتراف و در نهایت روانه زندان شدند.

دستگیری دزدان چراغ‌های راهداری

فرمانده انتظامی مانه و سملقان سرهنگ مهدی مهران‌فر از شناسایی و دستگیری  ۲ نفر سارق چراغ های چشمک زن راهداری که جزو معتادان متجاهر نیز بودند در این شهرستان خبر داد و گفت:در بازجویی های انجام شده متهمان به ۶ فقره سرقت چراغ های چشمک زن و نبشی دکل مخابراتی اعتراف کردند، و  در نهایت به دادسرا معرفی شدند.

کشف بیش از چهار تن سنگ معدنی قاچاق در اسفراین 

فرمانده انتظامی اسفراین گفت: ۲ دستگاه خودرو حامل چهار تن و ۴۴ کیلوگرم سنگ معدنی قاچاق از نوع سرب به ارزش ۳۲۳ میلیون ریال کشف و ضبط شد.  

سرهنگ مجید یگانه‌پور با بیان اینکه در این رابطه ۲ نفر متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند افزود: خودروهای مورد نظر نیز توقیف و سنگ معدنی کشف شده به اداره صنعت و معدن شهرستان تحویل داده شد.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha