۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۸
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84201527
۰ نفر

برچسب‌ها

تیم فوتبال نوین فولاد یزد در مقابل برق شیراز متوقف شد

یزد- ایرنا- تیم فوتبال نوین فولاد یزد در هفته دوم رقابت‌های لیگ امیدهای قهرمانی باشگاه‌های کشور با کسب نتیجه مساوی بدون گل در مقابل تیم برق شیراز متوقف شد.

به گزارش ایرنا، این مسابقه بدون حضور تماشاگران با رعایت نکات بهداشتی روز چهارشنبه در استادیوم کارگران شهرستان یزد برگزار شد.

تیم فوتبال نوین فولاد در گروه چهارم رقابت‌ها با تیم‌های ایمان سبز، سپاهان، برق و فجر سپاسی شیراز و فولاد یاسوج هم‌گروه است.

مسابقات در چهار گروه به صورت دوره‌ای پیگیری می‌شود و از هر گروه ۲ تیم به مرحله بعدی مسابقات صعود می‌کند.

در پایان این پیکارها ۲ تیم برتر به مسابقات لیگ برتر امید صعود می‌کند.

تیم نوین فولاد یزد تنها نماینده استان یزد در مسابقات لیگ دسته اول امیدهای کشور است.

هم اکنون ۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی استان در لیگ‌های کشوری در رده سنی پایه حضور دارد و سالانه حدود ۶۰۰ مسابقه فوتبال در لیگ‌های استانی برگزار می‌شود.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۶۲ هزار ورزشکار سازمان یافته و ۴۸ هیات ورزشی دارد.

گزارش دیگری حاکیست تیم سنگ آهن بافق در چارچوب هفته چهارم مسابقات فوتبال قهرمانی لیگ دسته سه باشگاه‌های کشور با کسب نتیجه یک بر یک در مقابل عقاب شیراز متوقف شد.

به گزارش ایرنا، این مسابقه با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی بدون حضور تماشاگران عصر چهارشنبه در ورزشگاه شهدای بافق برگزار شد و این رقابت‌ها با حضور ۶۵ تیم در پنج گروه به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت پیگیری می‌شود.

مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم کشور با حضور این تعداد تیم زیرنظر فدراسیون پیگیری می‌شود و در این مرحله بازیکنان تیم‌ها به صورت تک بازی با یکدیگر بازی می کنند و در مجموع در ۶ مورد میزبان و همین تعداد مهمان هستند.

در پایان این مرحله تیم‌های اول و دوم به مرحله نهایی صعود می کند و تیم‌های سوم و چهارم برای فصل بعد در جدول مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم باقی می ماند و تیم‌های پنجم به بعد به لیگ‌های استانی سقوط می‌کند.

در مرحله دوم ۱۰ تیم صعود کننده به همراه ۲۰ تیم باقی مانده از فصل قبل بازی‌های مرحله نهایی را در سه گروه ۱۰ تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار می کند.

هم‌اکنون ۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی استان در لیگ‌های کشوری در رده سنی پایه حضور دارد و سالانه حدود ۶۰۰ مسابقه فوتبال در لیگ‌های استانی برگزار می‌شود که نقش مهمی در توسعه این رشته دارد.

مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری بافق در ۱۱۰ کیلومتری یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =