جایگاه شهدا بین‌مردم پررنگ‌و مایه افتخار است

اهواز - ایرنا - نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی گفت: ، جایگاه شهدای والامقام در بین مردم ، با وجود ‌تبلیغات گسترده دشمن، هرروز پررنگ تر و بیشتر از گذشته شده و مایه افتخار است.

به گزارش خبرنگار ایرنا فریدون حسنوند روز چهارشنبه در نشست هماهنگی تشییع پیکر مطهر شهید محمدرضا شهریان سگوند از شهدای تازه تفحص شده، در محل فرمانداری افزود:ارتباط قلبی عمیقی بین مردم شهید پرور این دیار با شهدای گرانقدر وجود دارد که هیچ گاه کمرنگ و سست نمی‌شود.
وی با اشاره به جایگاه فرزندان اندیمشک در دوران دفاع مقدس و سایر عرصه‌های دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب گفت:مردم شهید پرور اندیمشک با تقدیم شهدای گرانقدر عشق و اعتقاد خود را به اسلام و انقلاب نشان داده‌اند.
وی گفت: حماسه‌های ماندگار فرزندان اندیمشک در دفاع مقدس در تاریخ جاودان است و نگاهی به مقاومت و جانفشانی مردم این دیار گواه این فداکاری‌ها است؛ آیین‌های بزرگداشت این شهید عزیز باید در شان جایگاه والای وی باشد.
فرماندار اندیمشک نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دوران دفاع مقدس گفت:پیکر مطهر شهید شهریان سگوند پس از ۳۸ سال شناسایی شده و به زادگاه خود باز می‌گردد.

پیمان جهانگیری افزود:شهدای گرانقدر افتخار ملت ایران اسلامی هستند که جان خود را برای دفاع از ارزش ها در طبق اخلاص نهادند و این شهید گرانقدر هم با حماسه آفرینی خود در راه دفاع از ارزش‌های اسلامی جانفشانی کرد.
وی گفت: تمهید لازم برای برگزاری آیین استقبال و تشییع پیکر این شهید درنظر گرفته شده و مردم خداجو و شهید پرور شهرستان نیز همچون همیشه برای بدرقه فرزند شهید خود در این آیین‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی شرکت باشکوه خواهد داشت.
آیین استقبال و وداع با پیکر مطهر شهید شهریان سگوند ساعت ۲۱ پنجشنبه ۹ بهمن در مقبره شهدای گمنام اندیمشک برگزار می‌شود.
همچنین آیین تشییع پیکر مطهر این شهید ساعت ۹ صبح روز شنبه ۱۱ بهمن از محل میدان مدافعان حرم به سمت کوی شهدا و بهشت زهرا اندیمشک برگزار خواهد شد.

شهرستان اندیمشک یک هزار شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =