۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۷
کد خبرنگار: 965
کد خبر: 84201481
۴ نفر

برچسب‌ها

مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه ای قم معارفه شد

قم – ایرنا – آیین تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید شرکت آب منطقه ای قم به صورت  ویدئو کنفرانسی با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار و علی اصغری به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی شرکت آب منطقه ای قم، معاون آب و آبفای وزارت نیرو در این آیین ضمن تقدیر از زحمات حاجی حسینی مسگر مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه ای قم اظهار کرد: هدف ازجابجایی افراد ایجاد تغییر و تنوع کاری و بهره گیری از تجربه های مدیران در عرصه های مختلف است.

قاسم تقی زاده خامسی با اشاره به سوابق کاری مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه ای قم گفت: اصغری از نیروهایی است که به بدنه و ساختار وزرات نیرو اشراف خوبی دارد که امیدوارم با رفع مشکلات آبی موجود در استان، موجب توسعه و پیشرفت قم را بیش از پیش فراهم آورد.

وی افزود: یکی از اولویت های کاری مدیرعامل جدید باید تلاش برای راه اندازی تصفیه خانه آب قم باشد تا دست کم فاز اول آن قبل از شروع فصل گرما به بهره برداری برسد.

تصفیه خانه جدید آب قم درمجاورت تصفیه خانه فعلی قم که در ۲۰کیلومتری شهر دلیجان است درحال ساخت می‌باشد، ظرفیت معمولی تصفیه خانه این استان ۵۵ میلیون متر مکعب درسال است که با توجه به رشد جمعیت نیاز به توسعه داشته و بدین منظور درطرح جدید ظرفیت تصفیه به میزان به بیش از ۱۴۲میلیون مکعب درسال افزایش خواهد یافت و در مجموع ظرفیت آتی تصفیه خانه به حدود ۲۰۰ میلیون مترمکعب و یا شش هزار و ۶۶۰ لیتر درثانیه خواهد رسید. طرح مذکور تاکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. 

معاون عمرانی استانداری قم نیز در این آیین گفت: مجموعه وزارت نیرو با نیروها و مدیران لایق از دستگاه های برتر استان است که امیدواریم با پیوستن مدیرعامل جدید، بر توانایی این مجموعه در استان افزوده شود.

محسن بهشتی ضمن تشکر از خدمات مدیرعامل سابق آب منطقه ای قم بیان نمود: با توجه به سوابق کاری آقای اصغری وی می تواند خدمتگزار خوبی برای شهر کریمه اهل بیت باشد.

علی اصغری، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قم نیز گفت: خدمت به مردم شریف و ولایت مدار قم را افتخاری می دانم که نصیب اینجانب شده، ان شالله با ظرفیت انسانی خوبی که شرکت دارد بتوانیم این مظلوم ترین آب منطقه ای که در انتهای حوزه آبریز واقع شده را به جایگاه واقعی برسانیم.

همچنین در این آیین احمد حاجی حسینی مسگر، مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه ای قم گزارشی از عملکرد و اقدام های شش ساله دوران مدیریت خود ارائه نمود.

با حکم قاسم تقی‌زاده خامسی معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، «علی اصغری» به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قم به مدت ۲ سال منصوب شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha