معاون استاندار تهران بر رصد و پایش مستمر از واحدهای صنعتی تاکید کرد

تهران-ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: فرمانداران و دستگاه های نظارتی، در صورت موافقت با پیشنهادات واحدهای تولیدی و صدور مصوبات و پروانه، به پایش ها، رصد و بازدید خود از این واحدها ادامه دهند.

به گزارش ایرنا از استانداری تهران، عبدالرضا چراغعلی روز چهارشنبه در پنجمین جلسه کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک اظهار داشت: در صورتی که عملکرد این واحدها با مصوبات اعلام شده مغایرت داشته باشد، درخواست جهت تجدیدنظر در کمیسیون مطرح می شود‫.‬

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران ادامه داد: هر گونه افزایش ظرفیت محصولات، اصلاح عناوین محصولات، توسعه و تغییر محل واحدهای تولیدی منوط به رعایت قوانین و مقررات از سوی سازمان حفاظت از محیط زیست در قالب راه اندازی سیستم تصفیه فاضلاب، رعایت اصول بهداشتی و غیره است.
 
وی گفت: پس از مطرح کردن تقاضا واحدهای تولیدی و بحث و گفت و گو در مورد اشکالات وارد بر محل استقرار این واحد ها مبنی بر لزوم استقرار در خارج از محدوده و حریم شهر، تصمیمات لازم اتخاذ می شود.
 
در ادامه جلسه درخواست اصلاح عناوین محصولات، افزایش ظرفیت تولید برخی واحدهای تولیدی و صنعتی مطرح شد که با نظر معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران و اعضای جلسه با توجه به اهمیت موضوع اشتغالزایی در کنار توجه به حفاظت از محیط زیست، مورد توافق قرار گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =