همه ما باید به دین و فرهنگ مردم توجه جدی داشته باشیم

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه جوانرود گفت: همه باید به دین و فرهنگ مردم اهتمام جدی داشته باشیم و نیازهای آنان را در این زمینه مورد توجه قرار دهیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا ملا احمد فخری روز چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی که با موضوع خرید و فروش املاک و اجاره بها در سرسرای فرمانداری برگزارشد، افزود: رفع نیازهای فرهنگی مردم می تواند به رفع بسیاری از مشکلات در حوزه های دیگر منجر شود.

وی با اشاره به مشکلات اجاره بها و موعد عقد قراردادهای اجاره نشینی در جوانرود گفت: فرماندار این شهرستان با همکاری ادارات و نهادها با تشکیل کارگروهای مختلفی درصدد بررسی و حل این مشکلات است.

فرماندار جوانرود نیز گفت: مهمترین رکن هر جامعه ای زیرساخت های فرهنگی آن است که بایستی تقویت شود.

رستگار یوسفی، بر توجه و اهتمام ویژه به طرح پیوست فرهنگی در پروژه های مختلف تاکید کرد و افزود: این الگو با توجه به شرایط روز جامعه بایستی به روزرسانی شود.

وی به پیگیرهای لازم برای حل مشکلات اجازه نشینی در شهر جوانرود اشاره کرد و اظهار داشت: ۱۷ کارگروه برای رفع مشکلات اجاره نشینی در این شهرستان تشکیل شده است.

فرماندار جوانرود حل مشکلات تعاونی مسکن را در کاهش اجاره بهای مسکن موثر دانست و اظهارامیدواری کرد: با حل مشکلات تعاونی مسکن و همچنین اقدام ملی مسکن بتوانیم درجهت حل مشکلات اجاره بهای مسکن در شهر جوانرود گامی برداریم.

یوسفی همچنین به مشکلات عقد قراردادهای اجاره نشینی در جوانروداشاره کرد و یادآورشد: ضرورت دارد عقدقراردادهای اجاره نشینی در جوانرود هرساله از اول سال جدید منعقد می شود به ماه های بعد از مرداد موکول شود.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها