رویکرد برنامه‌های دهه فجر تقویت روحیه امید و نشاط در جامعه باشد

شهرکرد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: رویکرد برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر تبیین دستاوردهای نظام در راستای تقویت روحیه امید و نشاط در بین آحاد مردم باشد.

جعفر مردانی روز چهارشنبه در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت این استان، اقتدار ایران اسلامی را مرهون انقلاب اسلامی و همراهی مردم با ارزش‌های نظام و انقلاب دانست و اظهار داشت: از همین رو می‌طلبد تا در دهه فجر این دستاوردها به خوبی تبیین شود.

وی، تبیین دستاوردهای نظام اسلامی را در راس برنامه‌های مدیران استان اعلام کرد و گفت: تمامی مدیران و فرمانداران در ایام دهه فجر برنامه‌ریزی کنند تا از طریق رسانه‌ها و مطبوعات دستاوردهای نظام اسلامی به خوبی تشریح و تبیین شود.

مردانی تصریح کرد: دهه فجر فرصت مغتنمی برای تبیین ارزش‌ها و اهداف نظام اسلامی و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب است که با توجه به هجمه‌های دشمن باید در این خصوص اهتمام ویژه‌ای به کار گرفت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری ویژه‌برنامه‌ها دهه فجر تاکید کرد و افزود: همچنان تاکید ما بر این است تا برنامه‌های دهه فجر با محوریت مردم برگزار شود با این وجود دستگاه‌های اجرایی در فضاسازی محیطی نقش فعالانه‌ای ایفا کنند.

مردانی در ادامه بر رسیدگی بیش از پیش به امور ایثارگران تاکید کرد و گفت: به منظور رعایت شان و جایگاه خانواده‌های شهدا هرگونه دیدار با خانواده شهدا با هماهنگی فرمانداران انجام گیرد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در خصوص پایش سلامت ایثارگران و خانواده‌های شهدا و جانبازان نیز به نحو شایسته‌ای اقدام شود.

مردانی با اشاره به روز شهدا همزمان با ۲۲ اسفند، نصب و مرمت تابلو و تمثال شهدا در مناطق مختلف استان را ضروری دانست و تصریح کرد: دستگاه‌های مرتبط در این خصوص همکاری لازم را داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری برگزاری کنگره شهدای زن استان را از مهمترین برنامه‌ها سالجاری در اسفندماه اعلام کرد و گفت: شایسته است تا در برگزاری این کنگره و فضاسازی مرتبط با آن اقدامات مناسبی انجام گیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha