۲ هزار و ۴۱۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در قزوین پرداخت شد

قزوین - ایرنا - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تاکنون ۲ هزار و ۴۲۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به متقاضیان در استان پرداخت شده که معادل ۸۱ درصد اعتبارات مصوب در این حوزه بوده است.

به گزارش ایرنا، رضا گروسی روز چهارشنبه در نشست کارگروه اقتصادی،اشتغال و سرمایه گذاری استان قزوین افزود: تسهیلات مصوب اشتغال روستایی برای استان قزوین که طی پنج مرحله تاکنون پرداخت شده است، ۲ هزار و ۹۵۸ میلیارد ریال بوده است.

وی اظهار داشت: برای دریافت این تسهیلات تاکنون پرونده هایی به میزان ۳۳۱ میلیارد ریال درخواست به بانک ها ارسال شده تا بانک ها بهانه ای برای عدم پرداخت تسهیلات مصوب به دلیل نبود پرونده و متقاضی واجد شرایط نداشته باشند.

این مسوول همچنین به وضعیت پرداخت تسهیلات کرونا در قزوین نیز اشاره کرد و گفت: تاکنون ۲۸ هزار و ۵۸۶ نفر در استان قزوین از این تسهیلات بهره مند شده اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین همچنین اظهار داشت: ۲ هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال درخواست در قالب پرونده تسهیلات کرونا به بانک های استان ارسال شده که از این رقم تاکنون هزار و ۷۸۵ میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: مجموع اعتبارات مربوط به تسهیلات جبران کرونا در استان قزوین تاکنون سه هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال بوده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین در ادامه از تحقق ۹۸.۳ درصدی تعهد اشتغال استان در سال جاری خبر داد و گفت: دستگاه های آب منطقه ای و صنعت،معدن و تجارت در وارد کردن فهرست اشتغال در سامانه رصد مقداری عقب هستند و امیدواریم با این کار، ۱۰۰ درصد تعهد اشتغال قزوین تا پیش از پایان امسال محقق شود.

گروسی یادآور شد: سال گذشته میزان تحقق تعهد اشتغال استان قزوین ۱۰۳ درصد بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =