۳۳ قرارگاه محله محور در طرح شهید سلیمانی ساوه مشارکت دارند

ساوه - ایرنا - فرمانده سپاه ساوه گفت: در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی ۳۳ قرارگاه محله محور در زمینه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان مشارکت دارند.

سرهنگ «حجت ‌الله دستجانی» روز چهارشنبه در گفت ‌و گو با ایرنا، گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و همزمان با سراسر کشور طرح سردار شهید سلیمانی در شهرستان ساوه با همکاری دستگاه‌های اجرایی مربوط در حال اجراست.
وی بیان کرد: در مجموع بیش از ۳۳۰ نفر از بسیجیان در قرارگاه‌های محله محور شهرستان فعالیت می‌کنند که اقدامی موثر در زمینه کنترل و مدیریت بیماری کووید ۱۹ محسوب می‌شود.
دستجانی با اشاره به اهمیت حمایت از خانوارهای کم‌درآمد در شرایط بروز بحران کرونا، گفت: براساس آمارها در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی بیش از چهار هزار بسته معیشتی که هرکدام از آنها افزون بر سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال ارزش دارند، میان نیازمندان توزیع شده است.
وی بیان کرد: تیم‌های نظارت، مراقبت و حمایت بر حسب وظایف تعیین شده در این طرح فعالیت هایی شامل فرآیند رهگیری و مراقبت بیماران و همچنین بازرسی از اصناف به منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی دارند.
فرمانده سپاه شهرستان ساوه گفت: همکاری ویژه‌ای بین دستگاه‌های اجرایی شهرستان در زمینه مقابله با ویروس کرونا برقرار است و مردم نیز باید نسبت به رعایت دستورالعمل‌ها اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
دستجانی عنوان کرد: به واسطه اجرای طرح شهید سلیمانی در کنار عواملی چون برقراری محدودیت‌های تردد و افزایش آگاهی مردم در جامعه شاهد روند کاهشی شیوع ویروس کرونا هستیم اما همچنان لازم است که رعایت دستورالعمل‌ها تداوم داشته باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha