نماینده مجلس : تلاش ما جدا کردن فراکسیون جوانان از ورزش است

کرج - ایرنا - رییس فراکسیون سازمان های مردم نهاد مجلس شورای اسلامی گفت که در تلاش هستیم تا فراکسیون جوانان را از ورزش جدا کنیم، چرا که ممکن است موضوعات جوانان در حاشیه ورزش قرار گیرد.

 زهره الهیان روز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه اعضای مجمع ملی جوانان به میزبانی استان البرز با بیان اینکه اعضای جدید مجمع از تجربیات اعضای دوره اول استفاده کنند،  افزود: مشارکت ۹۸ درصدی سازمان های مردم نهاد جوانان در انتخابات مجمع ملی جوانان به نوعی سرمایه برای کل کشور است.

وی با اشاره به تشکیل نخستین فراکسیون سازمان های مردم نهاد جوانان را در مجلس هشتم گفت: اعتقاد ما بر این است که اگر کارآمدی و توسعه کشور را می خواهیم راهی جز این نداریم که ظرفیت و مشارکت مردم را به یاری بطلبیم.

الهیان ادامه داد: در ابتدای راه اندازی فراکسیون سازمان های مردم نهاد، برخی اعتماد و نگاه مثبت نداشتند، این در حالی است که در این دوره،  بیشتر نمایندگان  نگاه مثبت به سازمان های مردم نهاد دارند.

وی با بیان اینکه تنها یک معاونت از یک وزارتخانه، جوابگوی نیازهای جوانان نیست خاطر نشان کرد: به همین منظور نیاز است که سایر دستگاه ها نیز وظایف خود نسبت به جوانان را انجام دهند.

رییس فراکسیون سازمان های مردم نهاد مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه بامرکز پژوهش های مجلس برای حل مشکلات جوانان در تعامل هستیم خاطر نشان کرد: برای حل مشکلات جوانان نیاز به کمک و همکاری مجمع ملی جوانان داریم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha