امام جمعه شاهرود: بازار به نظارت بیشتری نیاز دارد

شاهرود - ایرنا - امام جمعه شاهرود با بیان اینکه تحریم های ظالمانه سال ها بر کشور سایه انداخته است ، گفت : نظارت بر بازار وظیفه مسوولان است و نیاز به نظارت بیشتری بر روی آن است.

حجت الاسلام والمسلمین عباس امینی روز چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان شاهرود در سرسرای ولایت فرمانداری این شهرستان افزود: برای کنترل و نظارت بر بازار چند بار به مسوولان شهرستان گوشزد شد .

وی ادامه داد : آنچه که در داخل شهرستان تولید می شود به تحریم ها مرتبط نیست برای راحتی بیشتر مردم  برنامه ریزی شود.

امینی با اشاره به اینکه برخی کمبود ها ، گرانی ها و صف ها در زمان شیوع بیماری کرونا تصنعی و ساختگی است ، ادامه داد: با توجه به نزدیکی نوروز مسوولان اجرایی با همت و تلاش بیشتر خود برای مردم امید آفرینی کنند.

وی اظهار امیدواری کرد: مطالبات قضایی و اجرایی مردم شهرستان شاهرود در سفر رئیس قوه قضاییه به این شهر در نشستی  با حضور مسوولان و نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی  بیان شد که باید سریعتر حل و فصل شود.

امینی با تقدیر از زحمات شبانه روزی کادر درمان و اجرایی ستاد مقابله با ویروس کرونا و دانشگاه علوم پزشکی شهرستان شاهرود  از مردم و مسوولان خواست تا ریشه کنی  این ویروس منحوس با جدیت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی  را رعایت و پیگیری نمایند.

به گفته وی ، در اسلام، مسایل دینی و مذهبی تعطیل بردار نیست ولی با رعایت همه موارد بهداشتی و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی بر طبق فرمایشات مقام معظم رهبری و شیوه عملی ایشان باید الگو باشد.

امام جمعه شاهرود از مسوولان دستگاههای اجرایی خواست با احساس مسئولیت و حساسیت بیشتری   نسبت به سال های گذشته جشن ها ی دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی را پیگیر باشند.

امینی به تفسیر و تحلیل نامه پنجاه و سوم نهج‌البلاغه امیر المومنین (ع) پرداخت و برخی  خصوصیات و ویژگی های   مسوولان نظام اسلامی را برشمرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =