اخبار کوتاه انتظامی استان قزوین

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از مرگ مرد ۴۵ ساله بر اثر سقوط از مخزن شیمیایی یک واحد صنعتی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه پلیس ، سرهنگ «بیژن خدائی» با اعلام این خبر، افزود : در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر یک فقره حادثه منجر به فوت در یکی از " واحد های صنعتی " شهرستان قزوین، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ بازار به همراه عوامل امدادی به محل اعزام شدند.
وی یادآورشد: با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد فردی ۴۵ ساله در داخل واحد صنعتی مشغول به کار بوده که به دلیل نامعلومی از بالای مخزن شیمیایی به پایین پرتاب و بر اثر این سانحه جان خود را را از دست داده است.
سرهنگ خدائی با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است اظهار داشت: با تشکیل پرونده و هماهنگی با مقام قضائی جسد فرد متوفی به سردخانه انتقال یافت.
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین در پایان از شهروندان خواست، حین انجام کار نکات ایمنی را رعایت کنند تا شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم.

دستبند پلیس تاکستان بر دستان سارق منزل
فرمانده انتظامی تاکستان از دستگیری سارق منزل و کشف ۱۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ "کوروش عزیزی " در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان تاکستان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از چندین شبانه روز انجام اقدامات فنی و پلیسی، موفق به شناسایی و دستگیری سارق شدند.
این مسئول انتظامی تصریح کرد: متهم در بازجوئی های تکمیلی ماموران به ۱۰ فقره سرقت از اماکن خصوصی در سطح شهرستان تاکستان اعتراف و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد .
فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان در پایان با اشاره به اینکه تعامل دو سویه مردم و پلیس، زمینه‌ساز برقراری نظم امنیت پایدار در جامعه می شود گفت: مردم نقش اثرگذاری در تولید امنیت دارند و در این خصوص با گزارش هرگونه موارد مشکوک به پلیس از طریق شماره تلفن ۱۱۰، می توانند در ارتقای امنیت اجتماعی سهیم باشند.

کشف خودروی سرقتی و دستگیری ۲ سارق در شهرک مهرگان
فرمانده انتظامی شهرستان البرز از دستگیری ۲ سارق و کشف خودروی پراید مسروقه درشهرک مهرگان خبر داد.
سرهنگ "بهرام منصوری" اظهار داشت: در پی کسب خبر مبنی بر وجود یک دستگاه خودرو سرقتی در شهرک مهرگان ماموران کلانتری ۱۵ به محل اعزام شدند.
وی افزود: ماموران کلانتری به محض حضور در محل، سارق را که از سارقان سابقه دار بود ، شناسایی و در یک اقدام سریع او را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان البرز بیان داشت :پس از دستگیری سارق با اعترافات وی همدست او شناسایی و در مراجعه به محل سکونت سارق تعدادی اموال مسروقه نیز کشف شد.
سرهنگ منصوری در پایان با بیان اینکه پلیس بصورت شبانه روزی و با تلاش مضاعف با مجرمان وسارقان برخورد خواهد کرد، از مردم خواست، هر گونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.

ناکامی سارق خودرو با سرعت عمل پلیس بویین زهرا
فرمانده انتظامی "بویین زهرا" از دستگیری سارق و کشف یکدستگاه خودروی پراید مسروقه در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ " حسین رشیدتبار" اظهار داشت: ماموران پاسگاه انتظامی شهرستانک شهرستان بویین زهرا حین گشت زنی در " چهار راه شاهین تپه " به یکدستگاه خودرو پراید مشکوک و دستور توقف صادر کردند.
وی افزود: متهم به محض مشاهده ماموران اقدام به فرار از محل کرده که پس از طی تعقیب و گریز با سرعت عمل پلیس، دستگیر شد.
سرهنگ رشید تبار خاطر نشان کرد: پس از استعلام مشخص شد خودروی سارق سابقه سرقت از " آذربایجان غربی " را دارد که در این خصوص پرونده ای تشکیل و به همراه متهم تحویل مراجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بویین زهرا در پایان بیان داشت: پلیس بصورت شبانه روزی و با تلاش مضاعف با مجرمان و سارقان برخورد خواهد کرد، از مردم خواست، هر گونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha