۸ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۰۹
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 84200612
۰ نفر

برچسب‌ها

لایحه  عوارض شهرداری سنندج در سال ۱۴۰۰ تصویب شد

سنندج - ایرنا - مدیر اداره درآمد شهرداری سنندج از تصویب لایحه تعرفه عوارض، بهای خدمات و سایر منابع درآمدی این شهرداری در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش ایرنا، هیوا مظفری‌کُرد روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعرفه عوارض، بهای خدمات و سایر منابع از مهمترین منابع درآمدی وابزار و برنامه کاری شهرداری‌ها در راستای تحقق بودجه سالانه است.

وی  با بیان اینکه سیاست شهرداری سنندج در تدوین لایحه تعرفه عوارض سال ۱۴۰۰ برمبنای عدالت محوری هر چه بیشتر انجام شده است، گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای ایجاد ثبات در تعرفه درآمدی کمترین تغییرات در لایحه درآمدی سال ۱۴۰۰ نسبت به سال ۹۹ انجام شده است.

مدیر اداره درآمد شهرداری سنندج افزود: از ابتدای مهر امسال، مکاتبات و جلسات مختلفی با مدیران شهرداری مناطق و سازمان‌ها و نواحی تابعه انجام شد و مدیران پس از بررسی نواقص و ضعف‌های احتمالی لایحه‌های سال‌های قبل موارد مورد نظر خود را به صورت مکتوب جهت درج در لایحه پیشنهادی به اداره درآمد ارسال کردند.

وی یادآور شد: پس از بررسی نظرات و موارد مطرح شده، لایحه دی امسال جهت تصویب تقدیم شورای شهر شد و پس از بررسی در کمیسیون بودجه شورا و استفاده  از نظرات متخصصان و کارشناسان جزییات لایحه پیشنهادی بررسی و در جلسه فوق العاده چهارم بهمن امسال توسط اعضای شورای اسلامی شهر تصویب  و برای تایید نهایی به فرمانداری ارسال شد.

مظفری‌کُرد با اشاره به اینکه در راستای اجرای عدالت لایحه تعرفه عوارض سال آینده نسبت به سال جاری  بر اساس قیمت منطقه ای متغیر است، اظهار داشت: در تهیه و تدوین لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری سنندج از نظرات نخبگان و صاحبنظران و همکاری و همفکری سازمانهایی چون صنعت، معدن و تجارت، اصناف ، اتحادیه‌ها، انجمن انبوه‌سازان و کانون‌های تبلیغاتی استفاده شده است.

شهر سنندج مرکز استان کردستان با حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت با سه ناحیه شهرداری اداره می ‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =