نماینده هندبال آذربایجان‌غربی به نیمه نهایی لیگ جوانان کشور صعود کرد

ارومیه- ایرنا- رییس هیات هندبال آذربایجان‌غربی گفت: تیم "بیرثانیه" ارومیه به مرحله نیمه‌نهایی لیگ جوانان و دسته جات آزاد کشور صعود کرد و امروز، چهارشنبه برای راه‌یابی به دیدار نهایی‌ مسابقه خواهد داد.

شاهین کهنمویی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم "بیرثانیه ارومیه" نماینده استان در مرحله حذفی لیگ جوانان و دسته جات آزاد کشور با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ تیم "آکادمی اندیشه شهرکرد" را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

وی اضافه کرد: نماینده ارومیه که در بازی‌های پیشین ۳۴ بر ۱۵ "زغالسنگ طبس"، ۲۶ بر ۲۳ "کات شاهرود" و ۲۷ بر ۱۹ "تبسم پاسارگاد" را برده و مقابل تیم "تبریز" با نتیجه ۲۰ بر ۲۰ و  مقابل "ذوب‌آهن اصفهان" با نتیجه ۱۹ بر ۱۹ تن به تساوی داده بودت، امروز، چهارشنبه با تیم شهرداری جهرم دیدار خواهدکرد.

رییس هیات هندبال آذربایجان‌غربی افزود: در مسابقات هندبال لیگ دسته یک بانوان باشگاه‌های کشور هم تیم "همیاری ارومیه" به دیدار "آتریسا تهران" رفت و با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ شکست خورد.

کهنمویی گفت: نماینده استان در بازی‌های قبلی مقابل "نوآوران نوشهر" پیروز و مقابل "کیهان پایش ملایر" و "ریف اصفهان" مغلوب شده بود.

وی ادامه داد: تیم "همیاری" فردا در آخرین بازی خود با "شیشه قزوین" دیدار خواهدکرد.

مسابقات هندبال لیگ دسته یک بانوان باشگاه‌های کشور با حضور ۱۲ تیم در ۲ گروه برگزار می‌شود که در گروه اول کیهان پایش ملایر، نام آوران نوشهر، ریف اصفهان، شیشه قزوین، همیاری ارومیه و آتریساتهران و در گروه دوم زغال سنگ  البرز شرقی شاهرود، مس پاریز کرمان، اورانیال تهران، لوله گستر اسفراین و نفت و گاز گچساران با یکدیگر رقابت می کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =