تعمیر و بازسازی تجهیزات پزشکی مستهلک هلال احمر

قم ـ ایرنا ـ معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر قم گفت: تجهیزات پزشکی مستهلک از قبیل تخت‌های بیمارستانی و ویلچرهای بانک تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر قم تعمیر و بازسازی می‌شوند.

به گزارش سه‌شنبه شب روابط عمومی جمعیت هلال احمر قم، امیرحسین علیمردانی، با اشاره به همکاری داوطلبان در تمامی فعالیت‌های بانک تجهیزات پزشکی امانی به صورت داوطلبانه و خیرخواهانه گفت: تجهیزات پزشکی موجود در این بانک از قبیل تخت بیمارستانی، ویلچر، عصا، واکر، ساکشن، کپسول اکسیژن، دستگاه اکسیژن‌ساز و فیزیوتراپی و اقلام دیگر به همت افراد نیکوکار و کمک‌های داوطلبان استان تهیه و در اختیار مراجعان و بیماران نیازمند به صورت «رایگان» و «امانی» قرار می‌گیرد.

وی افزود: سازمان‌ها برای تحقق اهداف، انجام عملیات و بقای خود باید از جنبه‌های مختلف، مورد حمایت و پشتیبانی قرار گیرند؛ این پشتیبانی مربوط به عناصر اساسی مورد نیاز سازمان یعنی منابع انسانی و مالی، سرمایه‌ای، اطلاعات فیزیکی (ساختمان، فضای کار، تاسیسات، تجهیزات، مواد و اقلام) است و برای تامین، تدارک و انجام هر یک از این امور حوزه‌های گوناگون پشتیبانی در سازمان‌ها به‌وجود آمده است.

وی به نقش برادران داوطلب در طرح بانک تجهیزات پزشکی امانی به عنوان واحد پشتیبانی اشاره کرد و گفت: برادران داوطلب در این بانک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و در راستای پیشبرد اهداف این طرح؛ اقدام به تعمیر و بازسازی وسایل مستهلک از جمله تخت‌های بیمارستانی و ویلچرهای خارج شده از چرخه کردند تا آنان را دوباره به چرخه‌ اهدا بازگردانند.

علیمردانی تصریح کرد: بانک تجهیزات پزشکی امانی در راستای تحقق اهداف بشردوستانه هلال احمر و به منظور رفع آلام آسیب‌دیدگان و کمک به امر بهبود و سلامت بیماران نیازمند راه‌اندازی شده است.

«مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۴۹۷۸۶۴۴۰۲۰ بانک ملت با شناسه اختصاصی ۳۵۰۰۰۸۰۵۴۱۰۹ واریز کنند و یا تجهیزات پزشکی خریداری شده و یا بلااستفاده در خانه‌های خود را به منظور شرکت در این امر خداپسندانه به واحد تجهیزات پزشکی امانی مستقر در جمعیت هلال احمر، به نشانی؛ قم، خیابان شهید لواسانی (ساحلی)، نبش کوچه ۷ تحویل دهند و یا در قم با تلفن ۳۷۷۰۸۱۸۴ با پیش‌شماره ۰۲۵ تماس بگیرند.»

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha