استاندار خراسان رضوی با جمعی از مردم بردسکن دیدار کرد

مشهد- ایرنا - استاندار خراسان رضوی در سفر خود به بردسکن ضمن دیدار چهره به چهره با مردم، در حضور برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی به مشکلات آنها رسیدگی کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدصادق معتمدیان سه‌شنبه شب، در ادامه برنامه‌های سفر خود به شهرستان بردسکن در قالب ملاقات مردمی با تعدادی از مردم این شهرستان در محل فرمانداری دیدار کرد.

فرماندار بردسکن در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به احصای مشکلات شهرستان و انجام کار کارشناسی برای رفع آنها، تعدادی از مردم که موفق به ملاقات با استاندار شدند بیشتر مشکلات شخصی خود را با وی در میان گذاشتند.

استاندار خراسان رضوی در این‌ ملاقات مردمی پس از استماع مشکلات مردم برای برطرف کردن آنها دستورات مقتضی صادر کرد.

محمد صادق معتمدیان در این دیدار مردمی که حاضران به بیان مشکلات شخصی، تنگناهای اقتصادی و درخواست تسهیلات پرداختند بر لزوم گشایش مشکلات مردم توسط مدیران دستگاههای اجرایی تاکید کرد.  

 استاندار خراسان رضوی در ادامه سفرخود به شهرستانهای این استان امروز هفتم بهمن ماه بعد از حضور در کاشمر وارد شهرستان بردسکن شد.

محمد صادق معتمدیان در ابتدای ورود به شهرستان بردسکن وارد گلزار شهدای روستای کلاته نو این شهرستان شد و به مقام شامخ شهیدان این خطه ادای احترام کرد.

وی در این سفر پس از حضور در جمع مردم روستای کلاته نو، و شهرهای شهرآباد و  انابد در منزل یکی از شهدای دفاع مقدس نیز حضور یافت.

بازدید از یک کارخانه نساجی و همچنین جلسه جمع‌ بندی سفر به این شهرستان پایان بخش برنامه‌های استاندار خراسان رضوی در این سفر خواهد بود.

استاندار خراسان رضوی امروز هفتم بهمن ماه سفر خود به جنوب غرب خراسان رضوی را آغاز کرد و پس از بازدید از کاشمر وارد شهرستان بردسکن شد 

بازدید از ساخت راههای روستایی، چند واحد صنعتی و همچنین جاده در دست ساخت شادمهر – کاشمر از برنامه‌های استاندار خراسان رضوی در سفر به شهرستان کاشمر بود.

شهرستان بردسکن در ۲۸۰ کیلومتری جنوب غرب مشهد قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها