گل‌محمدی: آرامش پرسپولیس از هر چیز دیگری مهم‌تر است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در حال حاضر آرامش تیم و باشگاه پرسپولیس از هر چیز دیگری مهم‌تر است.

به گزارش ایرنا،«یحیی گل‌محمدی» پس از پایان نشست امروز (سه‌شنبه) با هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر آرامش تیم و باشگاه پرسپولیس از هر چیز دیگری مهم‌تر است. باید تمرکزمان را روی کار خود بگذاریم.

وی درباره بیانیه مهدی رسول‌پناه و اتهاماتی که رییس هیات‌ مدیره سابق باشگاه پرسپولیس علیه وی مطرح کرده است، اعلام کرد: دوست ندارم درباره این مسائل پیش پا افتاده حرف بزنم. عملکرد او برای همه ما مشخص است. باید سرمان به کار خودمان باشد.

سرمر‎بی پرسپولیس خاطرنشان کرد: هیات مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب شده است، صدری عضو مهمی خواهد بود. او کارش را شروع کرد و برای کمک آمده است. همه ارکان باشگاه باید دست به دست هم بدهند و اتحاد داشته باشند. فکر می‌کنم با همین اتحاد و همدلی می‌توانیم کارمان را پیش ببریم.

گل‌محمدی تصریح کرد: از لحاظ نتیجه‌گیری از شرایط پرسپولیس راضی نیستم. اشتباهات داوری و مصدومیت بازیکنان در این اتفاق بی‌تاثیر نبوده است. نمی‌خواهم نتایج خودمان را توجیه کنم و هواداران پرسپولیس بدانند تا پایان فصل با تمام وجود تلاش خواهیم کرد تا به موفقیت برسیم.

وی تاکید کرد: بازیکنان از جانشان مایه می‌گذارند و سختی‌های زیادی را تحمل می‌کنند. بیشتر مشکلات باشگاه روی دوش بازیکنان است. مشکلات مالی موجود در باشگاه در شرف حل شدن است یا در آینده ممکن است این اتفاق بیافتد.

سرمربی پرسپولیس در پایان گفت: از تک تک بازیکنان پرسپولیس تشکر می‌کنم زیرا انسان‌های بزرگی هستند، تیم خودشان را دوست دارند و عاشق آن هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =