جلسه سه‌جانبه علی‌نژاد، دبیر و مددی در دفتر معاون وزیر ورزش برگزار شد

تهران- ایرنا- جلسه سه جانبه‌ای با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، مدیرعامل باشگاه استقلال و رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد.

به گزارش ایرنا، موضوع این جلسه سازنده در مورد اختلافات پیش آمده بین باشگاه کشتی استقلال و برخی از کشتی گیران و مربیان این تیم حاضر در لیگ برتر کشتی آزاد بود.

احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در این نشست گفت: ما مطیع قانون هستیم و هر رایی را که کمیته انضباطی فدراسیون صادر کند، می‌پذیریم.

وی ادامه داد: اگر استقلال در لیگ حضور یافت به دو علت بود، یکی کمک به تیم ملی و دوم کمک به فدراسیون کشتی؛ همچنین تصمیم داریم سال آینده نیز در رقابت‌های لیگ حضور یابیم.

علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی نیز در این جلسه اظهار داشت: در وهله اول از باشگاه استقلال به‌ویژه احمد مددی و اسپانسری که حامی این تیم بود به دلیل حضور در لیگ برتر قدردانی می‌کنم. قطعا کمیته انضباطی ما که متشکل از افراد حقوقدان و نمایندگان وزارت ورزش است حکمی عادلانه صادر می‌کنند تا به کسی اجحاف نشود.

وی افزود: مجموعه ی فدراسیون علاقه‌مند حضور باشگاه استقلال در کشتی است و از تیم‌داری این باشگاه در لیگ برتر سال آینده استقبال می‌کنیم.

مهدی علی نژاد نیز در این جلسه گفت: نیت استقلال برای حضور در لیگ کشتی کمک به تیم ملی بود و ما حضور این باشگاه ‌در رقابت‌های سال آینده  لیگ برتر کشتی را به فال نیک می‌گیریم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =