مسافرآستانه: تئاتر زنده باشد، هنرمندان آن نیز زنده خواهند ماند

تهران- ایرنا- حسین مسافرآستانه در پیامی به سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر نوشت: ما تمام قد، دست در دست شما ایستاده‌ایم، تا تئاتر زنده باشد. زنده باشد تا ما زنده بمانیم.

در آستانه برگزاری سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، حسین مسافرآستانه دبیر سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر در آستانه برگزاری این رویداد، به اهالی هنر تئاتر پیام داد.

مسافرآستانه در ابتدای پیام خود به اهالی تئاتر با اشاره به این دو بیت از حافظ که «راهی ست راه عشق که هیچش کناره نیست/ آنجا جز آنکه جان بسپارند چاره نیست؛ هر گه که دل به عشق دهی خوش دمی بود/ در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست» نوشته است: این را به رسم ادب و برای ثبت در تاریخ خواهم نوشت. باور دارم که هیچ گاه، هیچ چیز، نمی تواند جان و قدرت یک پارچه هنری را که همه چیزمان است، بگیرد. ما سراپا عشق هستیم. همه این از هم‌گسستگی را که جهان پیرامون ما را با خود تا مرز نابودی پیش برده، می توان با همبستگی و همدلی به پایان رساند.

دبیر سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر در ادامه پیام خود آورده است: ما می‌اندیشیم که می‌توان از شرایط موجود، بهترین نتیجه را گرفت. ما به امید پایان یافتن این اپیدمی منحوس نخواهیم نشست، تا نور این روشنایی زندگی بخش، کم توان تر از همیشه شود. ما تمام قد، دست در دست شما ایستاده‌ایم، تا تئاتر زنده باشد. زنده باشد تا ما زنده بمانیم.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر ۱۱ تا ۲۰ بهمن برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار فرهنگ