برگزیدگان دومین مسابقه نقاشی کودکان پایتخت تجلیل شدند

تهران-ایرنا- جمعی از برگزیدگان دومین مسابقه نقاشی کودکان با عنوان «شهری که من دوست دارم از پشت پنجره خانه‌مان ببینم» با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران در خانه هنرمندان ایران تجلیل شدند.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، آیین تجلیل و اهدای جایزه به ۱۰ نفر از برگزیدگان مسابقه نقاشی «شهری که من دوست دارم از پشت پنجره خانه‌مان ببینم» با حضور محمدرضا جوادی‌یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران، مجتبی دانشور مدیرکل آموزش‌های شهروندی، زینب نصیری مدیرکل سلامت شهرداری تهران، جمال اکرمی و حدیثه قربان داوران این مسابقه برگزار شد.

نمایشگاه آثار برگزیده دومین دوره مسابقه نقاشی کودکان تهران روز گذشته در خانه هنرمندان ایران افتتاح شد.

جوادی‌یگانه با بازدید از آثار کودکان حاضر در نمایشگاه، با آنان درباره آثارشان به گفت و گو پرداخت و از کودکان حاضر در نمایشگاه و خانواده‌هایشان تشکر و قدردانی کرد.

به دلیل شیوع بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی طی روزهای برگزاری نمایشگاه از کودکان برگزیده به تعداد مشخص تجلیل می‌شود.

در دومین دوره مسابقه نقاشی با عنوان «شهری که من دوست دارم از پشت پنجره خانه‌مان ببینم»، ۱۴ هزار و ۸۵۰ اثر شرکت داشتند که از این میان یکهزار و ۸۰۰ اثر توسط هیات داوری انتخاب و به مرحله دوم داوری راه یافتند و در مرحله دوم از میان یکهزار و ۸۰۰ اثر، ٢٠٣ اثر انتخاب و در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شدند.

ایرج طهماسب نویسنده، بازیگر و کارگردان، محمدعلی بنی‌اسدی نقاش، تصویرگر و کارتونیست، جمال‌الدین اکرمی نویسنده، شاعر و تصویرگر، حدیثه قربان تصویرگر و آتوسا صالحی شاعر و نویسنده داوری این مسابقه را برعهده داشتند.

نمایشگاه آثار برگزیده دومین مسابقه نقاشی کودکان تهران تا ۱۴ بهمن از ساعت ۱۳ تا ۱۸ هر روز به جز روزهای شنبه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خانه هنرمندان ایران میزبان علاقه‌مندان است.

اسامی برگزیدگان و دسترسی به آثار نمایشگاه از طریق نشانی tehrancpc.ir قابل دسترسی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =