۱۲۹ طرح شهرستان اسدآباد در دهه فجر به بهره برداری می‌رسد

همدان- ایرنا- فرماندار شهرستان اسدآباد از بهره‌برداری ۱۲۹ طرح با ۴۷ میلیارد و ۵۳۲ میلیون تومان اعتبار همزمان با ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد.

«سعید کتابی» روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرحها در زمینه های صنعتی، بهداشت و درمان، کشاورزی و خدماتی است که بی تردید در بهبود اوضاع اقتصادی و اشتغال شهرستان تاثیرگذار است.

وی اضافه کرد: علاوه بر این، هفت طرح با اختصاص هشت میلیارد و ۱۹۵ میلیون تومان به مناسبت دهه فجر در این شهرستان کلنگ زنی می‌شود.

فرماندار اسدآباد با اشاره به تشکیل ۱۷ کمیته تخصصی در ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان گفت: برنامه‌های این ایام به عنوان یک مناسبت ملی باید امیدبخش باشد. 

کتابی خاطر نشان کرد: برنامه‌های دهه فجر امسال با توجه به دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا به صورت رژه موتوری و مجازی برگزار می‌شود و باید برای ایجاد جذابیت و پرهیز از تکراری بودن آنها تلاش کنیم.

او به مدیران دستگاه های اجرایی توصیه کرد: در مدت باقیمانده از عمر دولت تدبیر و امید چهار اولویت تامین امنیت، معیشت، کرونا و انتخابات را مورد توجه قرار داده و آنها را در اولویت بگذارند.

فرماندار اسدآباد با تاکید بر تکریم ارباب رجوع و رفتار مبتنی بر سعه صدر در ادارات شهرستان افزود: همه ما وظیفه داریم گوش شنوای مردم باشیم و مشکلات آنها را حل کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =