جوانان لرستان استعدادهای فراوانی در حوزه تعالیم قرآن و عترت دارند

خرم‌آباد - ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان گفت: جوانان لرستانی توانمندی ها و استعدادهای فراوانی در حوزه تعالیم دینی و قرآنی دارند که باید استعدادیابی شود.

به گزارش ایرنا، محمود ثمینی روز سه شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی لرستان که در دفتر امام جمعه خرم آباد و با حضور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، بیان کرد: پایبندی مردم ولایی لرستان به قرآن و عترت زبانزد است و از طرفی استعدادهایی در زمینه های مختلف به تناسب قدمت فرهنگی و اصالت مردم لر در این استان وجود دارد.

وی با بیان اینکه با این ظرفیت ها باید نگاه ویژه ای به لرستان شود، اظهار داشت: دلبستگی مردم لرستان به قرآن و عترت زمینه ساز استعدادی بیشمار در بین جوانان این استان در حوزه تعایم دینی و قرآنی شده است.

معاون استاندار لرستان اضافه کرد: پایبندی لرستانی های به خصوص جوانان به ولایت و دین زبانزد است و استعدادهای فراوانی در حوزه های تعالیم قرآن و عترت در بین جوانان این استان وجود دارد.

ثمینی ادامه داد: چون زمینه این فعالیت در لرستان با ویژگی های خاص موجود است. جوانان لرستان باید استعدادیابی شود و در شکوفایی و هدایت این استعدادها تلاش فراوانی انجام شود.

وی یادآور شد: با هدایت های نماینده ولی فقیه در لرستان و روحانیون استان در نحوه جذب و شکوفایی استعدادها باید برنامه ریزی های مختصصانه و متنوعی انجام شود.

معاون استاندار لرستان اظهار داشت: با شکوفایی استعدادهای قرآنی و دینی توانمندی های نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش به دنیا معرفی می شود.

عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر ۲ روزه خود به لرستان ضمن دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و شرکت در شورای فرهنگ عمومی با فعالین قرآنی نشست خواهد داشت و به شهرستان پلدختر هم سفر می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها