توزیع هزار پرس غذای گرم و ۳۰۰بسته معیشتی بین نیازمندان ماهان کرمان

کرمان - ایرنا - رئیس اداره اوقاف ماهان با اشاره به اهمیت حمایت از اقشار ضعیف جامعه در شرایط کرونایی گفت: به همت خیرین هزارپرس غذای گرم پخت و همچنین ۳۰۰بسته معیشتی بین نیازمندان و قشر آسیب دیده از کرونا در این منطقه توزیع شد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام یعقوبی روز سه شنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها ضمن تاکید لزوم اهمیت حمایت از اقشار آسیب دیده از کرونا گفت: دین مبین اسلام همواره به کمک و نیکوکاری تاکید داشته است و با توجه به شرایط به وجود آمده و تعطیلی برخی از مشاغل قشر آسیب دیده از کرونا نیازمند حمایت هستند و به دنبال آن در معرض آسیب های اجتماعی خواهند بود.
وی با اشاره به این که پخت و توزیع هزار پرس غذای گرم با همت خیرین و مراکز افق انجام شده، بیان داشت: کمک های زیادی از ابتدای شیوع ویروس کرونا از سوی اوقاف ماهان به نیازمندان شده است .
حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به اینکه در شهرستان ماهان بسته های حمایتی بین مردم نیازمند توزیع شده است، خاطرنشان کرد: حمایت از نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا وظیفه مسئولان شمرده می شود و در این شرایط سخت ما وظیفه خود دانستیم تا قدمی برداریم و متقابلا از دیگر مسئولان انتظار داریم تا برای حمایت از اقشار آسیب دیده از کرونا فکر اساسی کنند.
رییس اداره اوقاف ماهان با بیان این که از ابتدای شیوع ویروس کرونا کمک های زیادی به افراد نیازمند شده  ، خاطرنشان کرد: اداره اوقاف ماهان با تمام توان به دنبال کمک به نیازمندان و از بین بردن فقر در شهرستان است.

منطقه تاریخی ماهان در ۲۰کیلومتری کرمان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها