مدیرکل ورزش همدان: تغییرات مدیریتی از شاخص‌های مهم توسعه است

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: مهم ترین هدف تغییر و جابجایی در بدنه مدیریتی ورزش استان به عنوان یکی از شاخص‌های مهم توسعه، بهره مندی از توان افراد نخبه و کارآمد و همچنین افزایش بهره وری و تقویت انگیزه کارکنان است.

به گزارش ایرنا، «حمید سیفی» روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برخی تغییرات مدیریتی انجام شده در بخش‌های مختلف ورزش استان همدان، افزود: این تغییرات براساس منطق و استدلال های مدیریتی و بدور از هرگونه برخورد احساسی و با هدف افزایش کارآمدی و تسریع روند تحقق اهداف و برنامه ها انجام شده است.

وی با بیان اینکه «عباس قهرمانی» معاون ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان که از نیروهای باتجربه و متخصص استان است به افتخار بازنشستگی نائل آمده و تغییر انجام شده دراین معاونت به همین علت بود، اظهار داشت: در راستای پیشبرد اهداف عالیه وزارت ورزش، «محرم روزبه» به عنوان معاون ورزش قهرمانی اداره کل منصوب شده است.

سیفی با بیان اینکه روزبه معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان را برعهده داشت، افزود: تغییرات در سیستم مدیریتی دستگاه ورزش استان همدان برای تکمیل و تقویت کادر اجرایی مجموعه انجام می شود که دراین مسیر به طور قطع از افراد صاحب نظر، توانمند، با انگیزه و متخصص استفاده خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خاطرنشان کرد: برای دستیابی به هدف اصلی دستگاه ورزش که همانا ارتقای جایگاه در سطوح مختلف ملی و بین المللی است نیازمند مجموعه ای کارآمد، منسجم، پرتوان و همسو هستیم.

وی همچنین در خصوص وضعیت تیم فوتبال پاس همدان نیز گفت: هدف اصلی مجموعه ورزش و مدیریت ارشد استان، حمایت از این تیم برای صعود به لیگ دسته یک است.

سیفی افزود: تیم پاس روند روبه رشدی را دارد که امیدوارم این روند با تلاش کادر مدیریتی و فنی تیم تا حصول نتیجه نهایی و صعود به لیگ دسته یک همچنان ادامه داشته باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها