یک برد و ۲ باخت در کارنامه بانوان هندبالیست قزوینی ثبت شد

قزوین – ایرنا – نماینده استان تا روز سوم مسابقات لیگ دسته یک باشگاه‌های بانوان کشور یک برد و ۲ باخت را در کارنامه خود ثبت کرده است.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، مسابقات هندبال بانوان دسته یک باشگاه‌های ایران با حضور ۱۲ تیم طی یک مرحله به میزبانی شهرستان شاهرود برگزار می‌شود.

این مسابقات از سوم بهمن ماه سال جاری آغاز شده است و تا دهم بهمن ماه ادامه دارد.

نماینده استان که در این رقابت‌ها با حمایت حمالی و نام کارخانه شیشه قزوین حضور یافته است مسابقات را با برد قدرتمندانه مقابل ریف اصفهان آغاز کرد و توانست در روز نخست این رقابت‌ها ۲۹ بر ۱۹ حریف اصفهانی را از پیش رو بردارد.

اما در ادامه بخت و اقبال چنان که باید به نفع هندبالیست‌های قزوینی نبود و از دو دیدار خود در روزهای دوم و سوم مقابل آتریسای تهران و کیهان پایش ملایر به ترتیب به نتیجه ۱۶ بر ۲۱ و ۲۰ بر ۲۶ بسنده کردند.

 نماینده قزوین در برنامه روز چهارم این رقابت‌ها امروز در دیداری حساس مقابل نام آوران نوشهر قرار می‌گیرد تا با کسب پیروزی مقابل این تیم، جایگاه خود را در جدول لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور بهبود ببخشد.

پیش از این، مسابقات لیگ دسته یک هندبال باشگاه‌های مردان کشور در چهار گروه ۶ تیمی در استان اصفهان برگزار شد و نماینده استان در گروه ب این رقابت‌ها موفق به حفظ سهمیه خود در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها