۲۳ ملک مازاد دستگاه‌های اجرایی استان سمنان فروخته شد

سمنان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: یکی از تکالیف قانونی وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال جاری مولدسازی و فروش اموال غیرمنقول مازاد دستگاه‌های اجرایی بوده است که در این زمینه ۱۰۰ مورد از املاک و اراضی مازاد دولت در استان شناسایی و ۲۳ ملک فروخته شد.

به گزارش ایرنا، امیر خلیلی خواه روز سه‌شنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی، اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در سالن اجتماعات یادگار امام (ره) استانداری به صورت ویدئو کنفرانسی ابراز داشت: از مجموع ۱۰۰ مورد از املاک و اراضی مازاد دولت شناسایی شده در استان، ۶۵ ملک در کمیته استانی تصویب و به کمیته ملی ارسال شد.

وی بیان کرد: تاکنون فروش  ۴۸ مورد از املاک و اراضی مازاد دولت در استان سمنان در کمیته ملی تصویب شده و مجوز گرفته است و ۱۷ مورد در دست بررسی است.

وی اضافه کرد: از ۴۸ مورد از املاک و اراضی مازاد دولت در استان  سمنان که در کمیته ملی مجوز فروش گرفت، ۲۳ مورد فروخته و هزینه آن به حساب خزانه پرداخت شد.

خلیلی‌خواه تصریح کرد: ۱۲ میلیارد تومان بابت فروش ۲۳ مورد از املاک و اراضی مازاد دولت در استان سمنان به حساب خزانه واریز شد که از این میزان ۶۴ میلیارد ریال هنوز به استان بازنگشته است و باید بخش‌های مختلف همراهی کنند تا هزینه فروش املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی به استان بازگردد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: اکنون ۵۶ میلیارد ریال از محل فروش املاک مازاد دستگاه‌های اجرایی استان که به حساب خزانه واریز شده به سمنان بازگشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها