۷ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۳۰
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84199728
۶ نفر

برچسب‌ها

نبرد پاس برای بازگشت به کورس مدعیان

همدان- ایرنا- تیم پاس همدان در شرایطی روز چهارشنبه(۸ بهمن) در هفته ششم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور به دیدار شهید قندی یزد می‌رود که برای نزدیک شدن به جمع مدعیان، محکوم به برد و کسب سه امتیاز است.

به گزارش ایرنا، شاگردان «مهدی پاشازاده» فردا و از ساعت ۱۴ در یزد به مصاف تیمی می‌روند که شرایطی مشابه پاس دارد و هر ۲ تیم به دنبال سه امتیاز هستند.

پاسی‌ها پس از چهار هفته ناکامی در کسب پیروزی، هفته قبل توانستند مقابل تیم نه چندان قدرتمند شاهین بنی عامری چهار بر یک به پیروزی برسند.

هر چند این پیروزی روحیه تیمی پاس را متفاوت از قبل، پرنشاط کرد اما جایگاه این تیم چندان در جدول تغییری نیافت.

از دست دادن امتیازها توسط تیم پاس در پنج بازی نخست باعث شد تا اختلاف امتیاز این تیم با صدرنشینان جدول گروه ب افزایش قابل توجهی پیدا کند.

از دست دادن امتیازها توسط پاس در پنج بازی نخست باعث شد تا اختلاف امتیاز این تیم با صدرنشینان جدول گروه ب افزایش قابل توجهی داشته باشد.

حالا تیم پاس برای حضور در جمع مدعیان صدرنشین باید در بازی‌های باقی مانده به دنبال برد باشند که البته نتایج سایر تیم ها به خصوص مس شهربابک و نفت امیدیه نیز دراین میان بسیار تاثیرگذار است.

پاسی‌ها تا اینجای رقابت ها از پنج بازی صاحب سه تساوی، یک برد و یک شکست شده‌اند و با ۶ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارند.

مس شهر بابک صدرنشین جدول گروه ب نیز همراه با نفت امیدیه ۱۳ امتیازی است و نیروی زمینی با ۱۱ امتیاز در مکان سوم قرار دارد.

پیروزی تنها راه خروج از بحران
برد هفته گذشته تیم پاس مقابل شاهین بندرعامری بوشهر سبب شد تا این تیم از هجمه انتقاد و اعتراض هواداران تا حدود زیادی رها شده و در حاشیه امنیت قرار بگیرد اما این نتیجه هرگز پایان کار نیست.

تیمی که هدفش صعود به لیگ یک کشور است، تنها با کسب پیروزی و نتایج مناسب برای تثبیت صدرنشینی تا پایان مسابقات می‌تواند به این مهم دست یابد، در غیر اینصورت حتی ماندن در جایگاه دومی هم تفاوتی با قعر جدول(به لحاظ صعود به دسته بالاتر) ندارد.

پاسی‌ها تا به اینجا نسبت به حریفان مدعی گروه ب امتیازهای بسیاری از دست داده‌اند و اگر این روند ادامه یابد، پاس به رغم هزینه‌های زیاد صرف شده در سال جاری، به بدهکارترین تیم لیگ ۲ نیز تبدیل می‌شود.

کسب پیروزی در دیدارهای باقی مانده می‌تواند پاس را از این وضعیت خارج کند در غیر اینصورت بازهم با اعتراض‌های گسترده همراه خواهد بود.

کسب پیروزی در دیدارهای باقی مانده می‌تواند پاس را از این وضعیت خارج کند در غیر اینصورت بازهم با اعتراض‌های گسترده همراه خواهد بود.

اختلاف امتیاز فعلی پاس با صدر جدول هفت امتیاز است که می‌توان با تلاش بیشتر ، شکست حریفان و کسب امتیاز این فاصله را جبران کرد.

بازی‌های پاس در لیگ امسال برابر حریفانی است که پیشتر با تیم مس شهربابک صدرنشین گروه دیدار می‌کنند که همین مساله کار را برای این تیم کمی سخت کرده است.

تمامی تیم‌هایی که تا این هفته مقابل مس شهربابک شکست خورده‌اند، توانسته اند پاس را شکست دهند و شرایط به گونه‌ای است که مسی‌ها هر هفته که برابر حریفان خود پیروز می‌شوند، آن تیم‌ها هفته بعد برابر پاس به دنبال جبران ناکامی هستند.

شهید قندی یزد حریف تیم پاس در این هفته هم یکی از قربانیان تیم مس شهربابک در هفته گذشته است.

حالا نماینده یزد به دنبال جبران شکست هفته قبل برابر مس شهر بابک است و می‌خواهد از امتیاز میزبانی به نحو احسن استفاده کند.

سه امتیاز حیاتی
شاگردان پاشازاده به خوبی می‌دانند که تنها راه نزدیک شدن به جمع مدعیان، پیروزی در این بازی مهم است.

سرمربی پاس تمامی بازیکنان خود را در اختیار دارد تا با ترکیب کامل گام به میدان بگذارد.

او ۲۰ بازیکن را مانند همیشه رهسپار بازی‌های خارج از خانه کرده است و سفرهای هوایی و بهترین هتل اقامتی جزو خواسته‌هایی بوده که مدیران برای موفقیت سرمربی و تیم تامین کرده‌اند.

سه امتیاز این بازی برای تیمی که برای صعود بسته شده، بسیار حایز اهمیت است هر چند تغییر آنچنانی در رتبه جدول پیدا نمی‌کنند اما حداقل به بالانشین‌ها نزدیک می‌شوند.

سه امتیاز این بازی برای تیمی که برای صعود بسته شده، بسیار حایز اهمیت است هر چند تغییر آنچنانی در رتبه جدول پیدا نمی‌کنند اما حداقل به بالانشین‌ها نزدیک می‌شوند.

پاسی‌ها در صورت برتری در این بازی ۹ امتیازی می‌شوند و شاید ۲ پله در جدول صعود کنند که البته به نتیجه بازی دیگر تیم ها هم بستگی دارد.

پیروزی در این بازی خارج از خانه می‌تواند باعث تداوم برتری پاس باشد ضمن اینکه هواداران تیم را نیز آرام می‌کند.

پاشازاده به خوبی می‌داند هواداران فقط صعود می‌خواهند بنابراین از دست دادن امتیاز در هر بازی دردسرساز می‌شود.

آن‌ها پس از برد در بازی هفته قبل پاداش دریافت کردند و اکنون مدیرعامل باشگاه پاس وعده داده در صورتی پیروزی در برابر شهیدقندی یزد نیز پاداش ویژه پرداخت خواهد شد.

شهیدقندی یزد، تیمی زخم خورده
تیم شهید قندی یزد نیز تا به اینجا نتوانسته انتظار هوادارانش را برآورده کند.

این تیم وضعیت مشابه پاس را سپری می‌کند با این تفاوت که از ۵ بازی صاحب یک برد، یک تساوی و سه شکست شده است.

شاگردان وحید مظاهری به خوبی می‌دانند که شکست در برابر پاس، وضعیت آن‌ها در جدول رده‌بندی مسابقات را وخیم می‌کند.

شاگردان وحید مظاهری به خوبی می‌دانند که شکست در برابر پاس، وضعیت آن‌ها در جدول رده‌بندی مسابقات را وخیم می‌کند.

آن‌ها با چهار امتیاز در رده دهم جدول ایستاده‌اند و چه بسا با یک شکست به قعر جدول سقوط کنند.

شکست در بازی هفته گذشته نیز جایگاه مظاهری در سرمربیگری شهیدقندی یزد را متزلزل کرده و حالا او محکوم به برتری مقابل تیم پاس است.

این تیم بازیکنان خوبی را برای لیگ امسال جذب کرده و مسوولان یزد نیز از سرمربی توقع صعود دارند.

با این حال جدال دو تیم در هفته ششم لیگ ۲ جذاب خواهد بود و باید دید فردا چه نتیجه‌ای رقم خواهد خورد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها