رستوران‌ و تالارهای پذیرایی ملایر با ۲۵درصد ظرفیت مجاز به فعالیت هستند

همدان- ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا، تالارهای پذیرایی، رستوران‌ و هتل‌ها در شهرهای با وضعیت زرد از جمله ملایر با ۲۵ درصد ظرفیت و تا قبل از آغاز ممنوعیت تردد شبانه(ساعت ۲۱ شب) مجاز به فعالیت هستند.

به گزارش ایرنا، «حسین فارسی» روز سه‌شنبه در جلسه ستاد مدیریت کرونای شهرستان ملایر، افزود: برگزاری هرگونه تجمع دولتی و خصوصی، دورهمی و راه‌اندازی کاروان عروسی دراین شهرستان تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

وی تاکید کرد: آیین بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن نیز بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا به صورت رژه موتوری و خودرویی برگزار می‌شود و برگزاری هرگونه تجمع و راهپیمایی خارج از این مصوبه ستاد، ممنوع است.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر با اشاره به اینکه شرایط فعلی شهرستان در خصوص همه گیری ویروس شکننده است، اظهار داشت: حضور گسترده و تجمع افراد در آرامستان ملایر ممنوع است و برگزاری آیین خاکسپاری اموات نیز تنها با حضور حداکثر ۳۰ نفر مجاز است.

فارسی بر لزوم نظارت بیشتر دستگاه‌های متولی بر روند اجرای دستورالعمل‌ها و مصوبات ستاد کرونا تاکید کرد و گفت: توان نظارتی دستگاه های مسوول با هدف اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان افزایش داده می شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر با تاکید بر اینکه اعمال ممنوعیت تردد شبانه در شهرستان ملایر همچنان ادامه دارد، افزود: بی‌توجهی به دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی می‌تواند زمینه بروز پیک چهارم شیوع ویروس را فراهم کند که در این صورت مجبور به اعمال محدودیت های بیشتری خواهیم شد.

در حال حاضر چهار شهرستان همدان، بهار، فامنین و اسدآباد در وضعیت آبی و ۶ شهرستان دیگر استان همدان از جمله ملایر در شرایط زرد کرونایی قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها