بازداشت یکی از دلالان دارو در بازار تهران

تهران - ایرنا - معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری یک دلال داروهای قاچاق و تاریخ مصرف گذشته و کشف هشت میلیون و ۸۰۰ عدد از انواع قرص و دارو خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ نادر مرادی روز سه شنبه افزود: شب گذشته مأموران دایره نظارت بر اماکن عمومی پایگاه هفتم پلیس امنیت تهران بزرگ، هنگام گشت زنی در حوالی بازار تهران، یکی از دلالان بازار داروهای قاچاق را که  در حال فروش مقادیری دارو به چند شهروند بود، شناسایی و بازداشت کردند.

وی عنوان کرد: در بازرسی اولیه از خودروی این فرد، ۵۰۰ عدد قرص و ۱۵ قوطی شیشه ای انواع داروی های قاچاق کشف و متهم برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه هفتم پلیس انتقال یافت.

 معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ ابراز داشت: در تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهم در حوالی محله نازی آباد شناسایی و با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران این پایگاه به مخفیگاه وی اعزام و  ۸ میلیون و ۸۷۷هزار و ۷۴۰عدد انواع قرص و داروهای غیرمجاز که عمدتا قاچاق و تاریخ مصرف گذشته بود، کشف کردند.  متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار جامعه