بیش از ۱۵۰ برنامه فجرانه در مراکز فرهنگی قزوین اجرا می‌شود

قزوین - ایرنا - مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین گفت: بیش از ۱۵۰ برنامه به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر در مراکز فرهنگی و هنری سراسر استان اجرا می‌شود.

مژده اروجی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان ‌اینکه این برنامه‌ها در حوزه‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی اجرا می‌شوند، اظهار داشت: شعار دهه فجر امسال "انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار" نامگذاری شده است و این کانون، برنامه های خود را در محور تبیین جایگاه ایستادگی و روند رو به رشد انقلاب برای نسل کودک و نوجوان اجرا خواهد کرد.
وی با تاکید بر اینکه بیشتر این برنامه‌ها برای رعایت فاصله ‌گذاری اجتماعی به شیوه مجازی اجرا می‌شوند، گفت: انجام فعالیت‌های مراکز فرهنگی و هنری در فضای مجازی از تجربه‌های خوب کانون است که موجب برخورداری شمار بیشتری از مخاطبان و حضور موثر آنها در این حوزه می‌شود.
این مسوول با اشاره به رویداد فجر فاطمی امسال به سبب هم‌زمانی دهه مبارک فجر با میلاد حضرت فاطمه(س)، بهره‌گیری از سیره و بینش حضرت زهرا(س) در دفاع از حق و تلاش برای پابرجایی حکومت علوی را از دیگر موضوعات مورد تاکید در برنامه‌های امسال کانون در این ایام دانست.
وی در ادامه از چند ویژه برنامه از جمله معرفی ایثارگران و شهدای شاخص انقلاب برای کودکان و نوجوانان و برگزاری کارگاه‌های ادبی و هنری با موضوع معرفی و ترویج ارزش‌های انقلاب در قالب برنامه‌های فرهنگی، به عنوان بخشی از برنامه‌های کانون نام برد که براساس روزشمار ایام الله دهه فجر در مراکز فرهنگی و هنری کانون استان قزوین اجرا می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها