برنامه ریزی در راستای خدمات رسانی اولویت مدیران باشد

یاسوج - ایرنا - سرپرست فرمانداری کهگیلویه بر همکاری همه نهادها در راستای خدمات رسانی مطلوب به مردم تاکید کرد و گفت: برنامه ریزی برای استفاده از همه ظرفیت ها باید اولویت اصلی مدیران این شهرستان باشد.

دارا کریمی نژاد روز سه شنبه در جلسه شورای اداری کهگیلویه یکی از ارکان مهم توسعه را رسانه ها دانست و اظهار داشت: مشارکت و همکاری همه نهادهاد در استفاده از این ظرفیت برای خدمات رسانی بهتر باید در اولویت قرا گیرد.

وی بخشی نگری، مواضع کاری و عدم شفافیت مدیران را یک معضل دانست و بیان کرد: سهل انگای مدیران در این راستا قابل قبول نیست و به جد برخورد می شود.

کریمی نژاد با تاکید بر نظم و برنامه ریزی مدون مدیران افزود: حضور بدون اطلاع مدیران استانی در شهرستان خط قرمز حوزه فرمانداری است.

وی نداشتن برنامه و خلاقیت مدیران طی این سالها را یک معضل بزرگ مدیریتی دانست و اضافه کرد: کهگیلویه در جذب اعتبارات اشتغالزایی جز ضعیف ترین شهرستانهای استان است.

فرماندار کهگیلویه بی عدالتی در توزیع اعتبارات را نشانه ضعف مدیریتی دانست و گفت: مدیران باید با تلاش جهادی از حق خود در استان دفاع کنند.

کریمی نژاد مهار کرونا، جذب تسهیلات اشتغالزایی، تکمیل و تعیین تکلیف طرحهای عمرانی نیمه تمام را اولیت اصلی فرمانداری اعلام کرد.

وی بیان کرد: نیاز است شهرداری با یک برنامه ریزی از قبل تعیین شده ورودی های دهدشت را ساماندهی کند.

کریمی نژاد تصریح کرد: برای درآمد زایی شهرداری ها یک کمیته تخصصی تشکیل خواهد شد.

وی افزود: با توجه به حضور بنیاد علوی در بخش محروم دیشموک نیاز است همه مدیران با مشارکت نسبت به اجرای طرح های مختلف با این نهاد همکاری کند.

فرماندار کهگیلویه اضافه کرد: با توجه به محرومیت بخش چاروسا همکاری لازم برای حضور بنیاد علوی در این بخش نیز فراهم خواهد شد.

شهرستان ۱۳۱ هزار نفری کهگیلویه دارای ، چهاربخش، چهار شهر و ۱۰ دهستان است.۴۵ درصد از جمعیت این شهرستان در ۳۶۰ روستای بزرگ و کوچک سکونت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها