۷ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۲
کد خبرنگار: 1036
کد خبر: 84199293
۰ نفر

برچسب‌ها

آموزش حضوری در مدارس کلاردشت آغاز شد

نوشهر - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش کلاردشت از بازگشایی مدارس این شهرستان برای آموزش حضوری دانش‌آموزان خبر داد و گفت که تمامی پروتکل‌های بهداشتی کرونایی در این مجموعه‌های آموزشی با دقت رعایت و نظارت می‌شود.

به گزارش ایرنا ،رنگ کرونایی کلاردشت به همراه ۶ شهرستان دیگر مازندران از چهارم بهمن ماه جاری براساس ارزیابی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی زرد اعلام شد.

وزارت آموزش و پرورش هم پیش تر با ابلاغ دستورالعمل بازگشایی مدارس از اول بهمن اعلام‌کرده بود آموزش حضوری شامل دانش‌آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی در مناطق زرد و آبی، دانش‌آموزان مدارس ابتدایی و متوسطه دارای جمعیت کمتر از ۵۰ نفر و هنرجویان هنرستان های فنی وحرفه ای و کاردانش در وضعیت زرد و آبی می‌شود.

مهرداد تیمور نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود که بازگشایی مدارس شهرستان برای آموزش حضوری به استناد دستورالعمل ابلاغی وزارت آموزش و پرورش انجام شد ولی استقبال دانش آموزان پایه های اول ، دوم و هنرستان ها بسیار ضعیف بود به گونه ای که تعداد دانش آموزان در هر کلاس درس بین سه تا ۱۰ نفر بوده است.

وی ابراز امیدواری کرد که با نشست های متعدد با حضور اولیای دانش آموزان و اطمینان خاطر دادن به آنان مبنی رعایت کامل پروتکل های بهداشتی کرونایی ، استقبال دانش آموزان برای حضور در کلاس درس بیشتر شود.

طبق گزارش های رسمی شهرستان کلاردشت چهار هزار و ۲۸۰ دانش آموز دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha