مورینیو: فکر نمی‌کنم «لمپارد» بخواهد با من صحبت کند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال تاتنهام به اخراج سرمربی تیم چلسی واکنش نشان داد و گفت: فکر نمی‌کنم فرانک لمپارد بخواهد با من صحبت کند.

به گزارش ایرنا و به نقل از سایت گل، سرمربی تیم چلسی روز گذشته اخراج شد و آبی‌های لندن قصد دارند تا «توماس توخل» را به عنوان جانشین وی انتخاب کنند. البته این موضوع هنوز قطعی نشده است.  

«ژوزه مورینیو» که سابقه هدایت چلسی را دارد در خصوص شاگرد قدیمی خود که از سرمربیگری چلسی اخراج شد، واکنش نشان داد. آقای خاص فوتبال نیز مانند لمپارد در سال ۲۰۰۷ از این تیم اخراج شد و دوباره در سال ۲۰۱۳ هدایت این تیم را بر عهده گرفت. البته حضور دوباره او در چلسی بیش از ۲ سال دوام نداشت و او بار دیگر از این تیم اخراج شد تا «آنتونیو کونته» جانشین او در اسمفوردبریج شود. 

مورینیو پس از شنیدن خبر اخراج لمپارد عنوان کرد: احساس می‌کنم زمان مناسبی برای تماس با فرانک نباشد. فکر نمی‌کنم او بخواهد در این زمان جز با خانواده‌اش با کسی حرف بزند. 

وی افزود: همیشه از شنیدن خبر اخراج همکارانم ناراحت می‌شوم. البته فرانک فقط یک همکار نیست. او یک فرد مهم در کار من بود و به همین دلیل از اخراج او بسیار متاسف هستم. 

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام، خاطرنشان کرد: این فوتبال بی‌رحم است؛ به ویژه فوتبال مدرن. بنابراین شما وقتی مربی می‌شوید، می‌دانید که دیر یا زود این اتفاق برای شما می‌افتد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =