کرونا چگونه به اردوی تیم ملی والیبال ساحلی رسید؟

تهران- ایرنا- ابتلای چند نفر از اردونشینان تیم ملی والیبال ساحلی ایران، اردوی این تیم را تعطیل کرد. ولی مشخص نیست این ویروس چگونه به اردوی تیم ملی رسید.

به گزارش ایرنا، فدراسیون والیبال روز ۲۴ دی ۲۷ بازیکن را به اردوی تیم‌های جوانان و بزرگسالان والیبال ساحلی ایران دعوت کرد. این اردو از اول بهمن در شهر بندر خمیر استان هرمزگان آغاز شد تا بازیکنان خود را برای شرکت در رویدادهای پیش رو آماده کنند.

اما دیروز مدیر شبکه بهداشت و درمان بندر خمیر گفت: پس از انجام ۳۱ آزمایش pcr و ۱۹ آزمایش تشخیص سریع بیماری کووید ۱۹ از اعضای این ۲ تیم، مشخص شد که چهار نفر از حاضرین در اردو به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

به همین دلیل اردوی تیم ملی والیبال ساحلی تعطیل شد. یکی از کسانی که به بیماری مبتلا شده، ابراهیم سنسبیلی مربی تیم جوانان است.

کامران ذوقی دبیر کمیته ساحلی فدراسیون والیبال گفته است که پیش از آغاز اردو از همه بازیکنان و مربیان آزمایش کرونا گرفته شد و نتیجه همه آنها نیز منفی بود. اما آنچه مشخص نیست این نکته است که ویروس چگونه به اردوی تیم ملی نفوذ کرده است.

اگر همه بازیکنان و مربیان در اردو و شرایط قرنطینه تمرین می‌کردند، بدون شک نباید کسی به کرونا مبتلا می‌شد. مگر اینکه پیش از آغاز اردو آزمایش‌ها به درستی انجام نشده باشد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha