گل‌محمدی: حضور برخی تیم‌ها در لیگ قهرمانان به‌خاطر موفقیت پرسپولیس است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینکه برخی تیم‌ها به لیگ قهرمانان رسیدند به خاطر موفقیت پرسپولیس است اما می‌آیند علیه ما کمپین تشکیل می‌دهند.

به گزارش ایرنا، یحیی گل‌محمدی در ابتدای صحبت‌هایش در مورد شکست سرخپوشان برابر آلومینیوم اراک اظهار داشت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و خیلی زود به گل رسیدیم و می‌توانستیم حتی بیشتر گل بزنیم. در ادامه روی صحنه‌ای که به اعتقاد من خطا نبود و  حتی آفساید بود گل خوردیم و دقایقی بعد دوباره گل مشابهی دریافت کردیم. این نتیجه برای ما سنگین بود اما با توجه به شرایطی که وجود داشت سعی کردیم فشار بیشتری بیاوریم. این اتفاقات باعث شد ما شکست بخوریم. آلومینیوم هم خوب دفاع کرد.

وی با اشاره به صحنه گل اول افزود: بازیکن حریف یک بدن از دفاع ما جلوتر بود و مشخص بود که بازیکن آلومینیوم در موقعیت آفساید قرار داشت اما خیلی راحت از کنار این صحنه گذشتند. از طرفی خیلی راحت داور از دادن اخطار به اسماعیل شریفات خودداری کرد و به راحتی از کنار صحنه گذشت و اگر بازیکن حریف اخراج می شد بازی برای ما راحت‌تر می شد. این داوری‌ها برای ما نگران کننده است. ما برای همه داوران احترام قائل هستیم اما در چند بازی اخیر قضاوت‌ها علیه ما جای بحث دارد و باید بررسی شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با ادعای مهدی رحمتی که گفته بود به خاطر انتخابات فدراسیون فوتبال برخی داوران را انتخاب می‌کنند، اضافه کرد: اگر واقعا آن اتفاقات رخ داده باشد واقعا باید دلواپس بود و باید برای فوتبال تاسف خورد که برای انتخابات فدراسیون داوران را انتخاب کنند. اگر اینگونه باشد جای تاسف دارد. من هیچ وقت به داوران بی اعتماد نبودم و به داوران خوشبین هستم اما اتفاقات داوری زیادی علیه ما زیاد اتفاق افتاد. از شهرآورد گرفته که بازیکن استقلال باید اخراج می‌شد. بازی با فولاد یک پنالتی اشتباه علیه ما گرفتند و بازی امروز هم ۲ اشتباه تاثیرگذار علیه ما رخ داد.

وی گفت: ما با مشکلاتی در دفاع مواجه بودیم و نتوانستیم به ویژه در ضربات ایستگاهی عملکرد خوبی داشته باشیم و باختیم. باید بیشتر تمرین کنیم. این باخت باید تلنگر خوبی برای ما باشد تا نقاط ضعفمان را بپوشانیم. کار سختی پیش رو داریم اما به بازیکنانم اعتماد دارم.

گل‌محمدی تاکید کرد: به هوادارن این اعتماد را می‌دهم که تا آخرین لحظه بجنگیم تا به خواسته هواداران که قهرمانی است، برسیم.

وی در مورد کمبود بازیکنش در خط دفاع گفت: ما ابتدا مهدی شیری و احسان حسینی را در دفاع وسط قرار دادیم و در نیمه دوم کمال کامیابی‌نیا را در دفاع میانی به بازی گرفتیم. بعد از بازی با فولاد تیم ما وارد استرس زیادی شد. آن پنالتی در بازی با فولا  ضربه زیادی به تیم ما زد و همان صحنه موجب مصدومیت دو بازیکن ما شد چرا که لحظات سختی را پشت سر گذاشتیم. ما همینطور در دفاع وسط بازیکن کم داشتیم اما دو دفاع دیگر هم مصدوم شدند. تنها کاری که از دست ما بر می‌آید این است که با تمرین برای بازی‌ها بعد اشتباهاتمان را برطرف کنیم.

گل‌محمدی در مورد اینکه در ابتدای فصل تیمش دفاع جذب نکرد، خاطرنشان کرد: نتوانستیم دفاع وسطی را که در شان پرسپولیس باشد، جذب کنیم. با بازیکنان و باشگاه‌های زیادی مذاکره کردیم اما این اتفاق رخ نداد که مدافع جذب کنیم.

وی در مورد تغییرات در هیات مدیره پرسپولیس تصریح کرد: ترجیح می‌دهم در مورد این مسائل صحبتی نشود. همه می‌دانند چه اتفاقی رخ داده است. ما باید به آینده تیم امیدوار باشیم و با در کنار هم بودن مشکلات را یکی پس از دیگری حل کنیم. باید با همه مشکلات مبارزه کنیم.

وی در مورد برنامه ریزی مسابقات لیگ اضافه کرد: ما از فینال آسیا بازگشتیم اما گفتند پرسپولیس ۲ بازی عقب افتاده انجام دهد بعد شهرآورد را انجام دهد و ما هم پذیرفتیم. سپس دیدند از شرایط بازی دور می مانند و خواستند بازی کنند باز هم قبول کردیم. برای ما یک روز درمیان هم بازی بگذارند انجام میدهیم و مشکلی نداریم اما از سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات لیگ برتر می خواهیم عدالت را برقرار کنند و اقتدار داشته باشند. آنها باید هر برنامه ریزی می‌کنند، مسوولیت آن را بپذیرند.

گل‌محمدی گفت: ما از اوایل خردادماه کارمان را آغاز کردیم. در لیگ قهرمان شدیم. بعد در جام حذفی حاضر شدیم. سپس به لیگ قهرمانان رسیدیم. هفت ماه متوالی تمرین کردیم و چهار روز نشد که حتی بتوانیم استراحت کنیم. در این چند سال اخیر پرسپولیس برای آبرو و اعتبار ایران تلاش کند و اگر یک باشگاه توانسته به لیگ قهرمانان برسد به خاطر پرسپولیس بوده است. اینقدر برای پرسپولیس دردسر نسازید. 

وی گفت: برخی علیه ما کمپین تشکیل دادند به ما بگویند تیم خاص تا داوریها علیه ما باشد. الان این باب شده است که نیمکت تیم‌ها اعتراض میکنند. هر نیمکتی اعتراض بیشتری می‌کند قضاوت داوران به سود آن تیم می‌شود. اگر من اعتراض میکنم اخراجم کنید.

وی ادامه داد: همکارانم روی بحث فنی تمرکز کنند. برخی تیم‌ها چون از اعتراضات سود می‌برند، از این کار لذت می‌برند. در چنین شرایطی تمرکز فنی‌ را از دست می دهیم. تمام فوتبال ما در داد و بیداد خلاصه شده است. نمی‌دانم چه اتفاقی در لیگ امسال رخ می‌دهد. فوتبال ما یکی از لیگ‌های قوی آسیا است.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: کیفیت بازی‌ها به خاطر نداشتن تمرکز کاهش پیدا کرده است. تا بخواهید در فوتبال حاشیه ایجاد شده است و اتفاقاتی رخ می‌دهد که در شان فوتبال ما نیست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

سرخط اخبار ورزش