۷ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۰:۳۱
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 84198961
۰ نفر

برچسب‌ها

صادقی: در بازی برابر استقلال داور به ضرر سایپا سوت زد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: داوری در دیدار برابر استقلال بیشتر به ضرر ما بود.

به گزارش ایرنا، ابراهیم صادقی در مورد پیروزی تیمش برابر استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: در نیمه اول کاملا بازی را کنترل کردیم. موقعیتی به حریف ندادیم. در نیمه دوم توانستیم خیلی زود به گل برسیم و روند خوبمان را حفظ کنیم. ۳۰ دقیقه پایانی سخت بود اما بازیکنانم خوب تلاش کردند و با حفظ تمرکزشان  توانستیم تا سه امتیاز را بگیریم.

وی با اشاره به روند داوری‌ها افزود: این در طول هفته کمی رسم شده که مربیان و مسوولان تیم‌ها در مورد داوری صحبت می‌کنند و ممکن است این کار تصمیمات داور را تحت تاثیر قرار دهد. 

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطرنشان کرد: کم و بیش همه تیم‌ها از داوری ضرر کردند. هر کدام از صحنه‌ها با اعتراض شدید نیمکت‌ها همراه بود اما برخی تصمیمات طی این اعتراضات تغییر کرد.

وی ادامه داد: فصل قبل ما بیشترین ضربه را از داوری خوردیم.  اما وقت زیادی به ما داده نشد. سرمربی تیم فوتبال گلگهر، امیر قلعه نویی زمان زیادی در رسانه ملی در مورد داوری صحبت کرد. ما هفته بعد با گلگهر بازی داریم و اگر داور تحت تاثر قرار بگیرد شما مقصر هستید. من به همه احترام می‌گذارم اما این عدالت نیست که در ۲ سال گذشته کمترین زمان در رسانه ملی در اختیار ما قرار گرفت. برخی تیم‌ها که طرفدار زیاد یا پول زیاد دارند زمان زیادتری در رسانه ملی دارند. این عدالت نیست. 

وی تصریح کرد: باشگاه ما به فوتبال ایران خدمت می‌کند و بازیکن پرورش می‌دهد  اما به تیم ما کمتر پرداخته می‌شود.

وی در مورد قضاوت داور در دیدار تیمش برابر استقلال تصریح کرد: داور به نحوی رفتار کرد که به نظر می‌رسید می‌خواهد به محمد دانشگر کارت قرمز بدهد اما بازیکنان و کادر فنی استقلال در صحنه حاضر شدند و اجازه این کار را به داور ندادند. داوری بازی با استقلال به ضرر سایپا بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

سرخط اخبار ورزش